مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

نگاهی به فیلم آن‌سوی ابرها ساخته مجید مجیدی

مجموعه : سینما
تاریخ انتشار : 17 اکتبر 2017
نگاهی به فیلم آن‌سوی ابرها ساخته مجید مجیدی

آن سوی ابرها به خارج میرود 

 

آن سمت ابرهای مجید مجیدی کارگردان مشهور کشورمون قرار بر این گرفته هست تا فیلم جدیدش رابه خارج از کشور ببرد ودر آن جا صحنه برداری کند .

 

فیلم آن‌سمت ابرها، جدید ترین ساخته مجید مجیدی اولین نمایش جهانی خودرا در جشنواره فیلم لندن سنجیدن کرد. این فیلم که داستانش درمورد یک خلافکار و منتشر‌کننده مواد مخدر به نام امیر هست که در تعقیب و گریز پلیس به رختشورخانه‌اي فرار می کند که خواهرش تارا در آن کار می کند و تارا برادرش و مواد مخدر وی را از دید پلیس مخفی می کند و…

 

ظاهرا بعد از اولین نمایش مورد دقت قرار گرفته؛ به نحوی که نشریه سینمایی اسکرین دیلی درمورد آن نوشت: البته در بعضی مواقع لحن فیلم کمی عصبی ودر دوران‌هاي دیگر بسیار احساسی هست اما فیلم در محکوم کردن جامعه‌اي که فقرای خودرا مجازات می کند پا پس نمی کشد.

 

این فیلم همینطور یک سنجیدن بصری جذاب هست که بهرهگیری زیادی از سایه‌ها و همینطور عکسهایی از دسته‌هاي پراکنده پرندگان کرده هست. در مقاله اسکرین دیلی آمده بود که آن‌سمت ابرها به‌عنوان اولین فیلم خارجی مجید مجیدی، ملودرامی هست که داستان آن در مناطق فقیرنشین بمبئی رقم می خورد، صدای افراد بی‌صدا و کسانی هست که به واسطه فقر درگیر بی‌عدالتی در جامعه هند میباشند. خود مجید مجیدی درمورد اولین نمایش آن‌سمت ابرها گفت:

 

به گزارش تالاب این اولین فیلم بلندی هست که در خارج از کشورم ایران ساخته‌ام، سنجیدن‌اي که سالها در انتظار رخ دادن آن بودم. آن‌سمت ابرها دنباله اعتقادات سینمایی من هست که ریشه در ارزش‌ها انسانی، عشق، دوستی و روابط خانوادگی دارد. این فیلم بعنوان بچه‌هاي آسمان داستان یک برادر و خواهر هست با این تفاوت که آن ها بزرگ شده‌اند و با کشمکش‌هاي بزرگتری در شهر شلوغ بمبئی روبرو میباشند.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو