قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

پر فروش ترین فیلم سینمایی وحشتناک در سال 2017

مجموعه : سینما
پر فروش ترین فیلم سینمایی وحشتناک در سال 2017

وحشتناک ترین فیلم سینمایی جهان 

 

می‌خواهیم با فیلمی پر فروش آشنا بشویم که افزون بر ترس هایي که دارد بسیار جالب هست در ادامه می‌توانید تالاب را دنبال نمایید .

 

به گزارش تالاب اقتباسی از رمان «استفن کینگ» با پیشی گرفتن از «جن گیر»، پرفروش ترین فیلم وحشتناک تاریخ سینمای دنیا نام گرفت.شرکت برادران «وارنر» اعلام کرد، فیلم «آن» که به اقتباس از رمانی با همین نام نوشته «استفن کینگ» ساخته شده، با عبور از مرز فروش 500 میلیون دلار به رکورد 44 ساله و 441 میلیون دلاری فیلم «جن گیر» پایان داد و اکنون پرفروش ترین فیلم وحشتناک تاریخ سینماست.

 

این فیلم پیش از این با فروش 236 میلیون دلاری، رکورد فروش فیلمهای وحشتناک را در کشور آمریکا نیز بخود اختصاص داده بودو در بیش از 15 کشور دیگر چون بریتانیا و استرالیا نیز رکورددار فروش فیلمهای ژانر وحشتناک هست.

 

«سو کرول»، رئیس بازاریابی و منتشر جهانی شرکت «وانر»اعلام کرد، فروش 500 میلیون دلاری برای هر فیلمی به دست نمی‌آید و این فروش برای فیلمی وحشتناک تاریخ ساز هست. عوامل این فیلم چیزی فراتر از یک فیلم پیروز در گیشه ساخته اند و موفقیت این فیلم جهانی و جالب در سراسر دنیا طنین انداز شده و همان‌ گونه با قدرت ادامه می‌دهد.

 

با این وجود باید به این مضمون نیز اشاره کرد که فروش 441 میلیون دلاری «جن گیر» محصول سال 1973 بدون احتساب نرخ تورم هست ودر سال 2014 فروش ساخته مشهور «ویلیام فردکین» با درنظر گرفتن تورم، 1.79 میلیارد دلار ارزیابی شد. الان «بر بادرفته» با فروش 3.4 میلیارد دلار «با احتساب تورم»، پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما هست.

 

پر فروش ترین فیلم سینمایی وحشتناک در سال 2017

ترسناک ترین فیلم جهان 

 

موفقیت فیلم «آن» در گیشه سبب شده که شرکت سازنده از تولید قسمت دوم آن درسال 2019 خبر دهد و کارگردانیِ قسمت دوم این فیلم را نیز بعنوان قسمت اصلی «آندرس موچیتی» بر عهده خواهد داشت.این فیلم که درمورد یک دلقک وحشتناک هست، بر زمینه رمانی با همین نام از مشهور ترین آثار «استفن کینگ» ساخته شده و داستان آن درمورد هفت کودک هست که در شهر کوچکی با یک قدرت ماورالطبیعه شیطانی رو به رو میشوند که در قالب یک دلقک وحشتناک به نام «پنی وایز» ظاهر شده هست.

 

پر فروش ترین فیلم سینمایی وحشتناک در سال 2017

وحشتناک ترین فیلم جهان 2018

 

«استفن کینگ» خالق بیش از 200 داستان کوتاه و حدود 60 رمان در ژانرهای وحشت و خیال پردازی هست. کتاب هاي او از دهه 1970 تاکنون 350 میلیون جلد در سرتاسر دنیا فروش داشته اند. کارگردانان بزرگ با اقتباس از رمان هاي او فیلمهای بیشماری ساخته اند. فهرست بعضی از این فیلم ها که با بازی درخشان بازیگران نامدار بر پرده رفته از این قرار هست:

 

«مسیر سبز»، «رهایی از شائوشنک» و «مه» به کارگردانی «فرانک دارابونت»، «میزری» به کارگردانی «راب راینر» و «1408» به کارگردانی «مایکل هاف استروم».اخیرا اقتباس سینمایی «برج تاریک» این نویسنده با بازی «ادریس البا» و «متیو مک کانهی» نیز راهی سینما های ایالات امریکا شده هست.

 

رفع سفيدي مو

چرا شهرزاد دوم صحنه برداری نمیشود ؟ دلیل فیلم برداری نکردن شهرزاد    سریال خانگی شهرزاد بتازگی صحنه برداری نمی‌شود در ادامه می تواند تالاب را دنبال نمایید.   فصل دوم سریال شهرزاد , آخرین قسمت از فصل دوم سریال «شهرزاد» ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
فیلم تجاوز جنسی وحشیانه به دختر جوان در لباس فروشی
فیلم تجاوز جنسی وحشیانه به دختر جوان در لباس فروشی
مشاهده بیشتر