قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

دزد دریایی اسپانیایی که گنج قارون را ربود (عکس)

دزد دریایی اسپانیایی که گنج قارون را ربود (عکس)

عکس هایی از گنج قارون

 

کشور اسپانیا یکی از کشورهایی هست که بسیار دارای ثروت و گنج هاي بسیار زیادی هست و در نتیجه دزد هم در این کشور نیز چندان هست .

 

یک دزد دریایی به نام ریش قرمز طی دو سال دزدی دریایی در سال­هاي ۱۷۱۶ تا ۱۷۱۸ ثروت فراوانی برای خودش ذخیره کرد.
 
در این سال­ها همگان معتقد بودند کشوری اکثر قدرت دارد که طلا و جواهر بیشتری داشته باشد. اسپانیاییها در این مورد سرآمد دیگران بودند انها با استخراج معادن در آمریکای جنوبی این جواهرات را در کشتی­ هاي بزرگ به اسپانیا منتقل می کردند.
 

این دزد دریایی هم با همکارانش صبورانه روی دریا مشغول گشت زنی بودند تا سر و کله کشتی­هاي اسپانیایی پیدا شود و آن وقت با سرعت به غارت کشتی می­پرداختند. نکتۀ مهم این بود که این دزد دریایی همواره جواهرات را در جایی دفن می‌کرد. این دزد دریایی بالاخره در سال ۱۷۱۸ دستگیر شد

 
و با مرگش معلوم نشد که این گنج کجاست و چه بر سر آن آمد. کشتی این سارق نیز بعدها غرق شد. تا مدتهای مدید افراد متعددی به جستجوی گنج پرداختند.
 
به گزارش تالاب حتی در سال ۱۹۹۸ نیز کشتی را از زیر آب بیرون آوردند اما حتی یک نشانه هم از گنج به دست نیامد. محققین حدس می زنند که این گنج در جزایر کارائیب یا خلیج ورجینیا و یا غارهای جزیرۀ کایمان دفن شده باشد.
دزد دریایی اسپانیایی که گنج قارون را ربود (عکس)

تصاویری از گنج قارون

 

برچسب‌ها:

رفع سفيدي مو

تاریخ و تمدن ها

بیشتر بخوانید
آداب و رسوم خاص مردم استان كهگيلويه و بويراحمد فرهنگ خاص مردم استان كهگيلويه و بويراحمد   رسوم و آداب خاصی در مردم استانكهگيلويه و بويراحمد را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم با ما در سایت تالاب باشید مردم یاسوج   سال ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
تجاوز جنسی به اجساد دختران زیبا توسط پزشک روانی !+ فیلم
تجاوز جنسی به اجساد دختران زیبا توسط پزشک روانی !+ فیلم
مشاهده بیشتر