مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18  (عکس) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18 (عکس) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس) وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

نمایشگاه

جذابیت

نوشته عاشقانه یغما گلرویی تقدیم به همسرش

مجموعه : شعر و ترانه
تاریخ انتشار : 27 اکتبر 2017
نوشته عاشقانه یغما گلرویی تقدیم به همسرش

یک شعر عاشقانه توسط یغما گلرویی در سالگرد ازدواجش

 

یغما گلرویی نغمه سرا و شاعر معاصر کشورمون که با حواشی هاي خاصی هم مواجه بود ترانه اي عاشقانه اي برای همسرش در سالگرد ازدواجشان آماده کرده هست . 

 

شاعر سرشناس کشورمون یغما گلرویی با متنی عاشقانه و عکسی خاطره انگیز ، سالگرد ازدواجشان رابه همسرش تبریک گفت . به گزارش تالاب این هنرمند 42 ساله با عکسی از مراسم عروسیش ، اینستاگرام خودرا بروز کرد . یغما گلرویی هنرمند 42 ساله کشورمون, سالگرد ازدواج شان رابه همسرش آتنا حبیبی تبریک گفت.

 

یغما گلرویی , شاعر و ترانه سرا و نویسنده کشورمون, با نوشتن متنی از همسرش آتنا حبیبی قدردانی کرد.

 

یغما گلرویی با انتشار تصویر زیر نوشت:

 

نوشته عاشقانه یغما گلرویی تقدیم به همسرش

نوشته عاشقانه یغما گلرویی تقدیم به همسرش

 

“سالگرد همچراغی”

 

سه سال ازآن روز گذشت… از جشن ساده ي ما با مهمانان انگشتشمارش.

 

از ما که – بی لباس هاي عروس و دامادی مرسوم – زیر سایش کله قندها به عاقد می خندیدیم.

 

از یکی شدن دستهامان که همان‌ گونه به دهان نمیرسند اما یک دیگر را گرفته اند چرا که می‌دانند عشق همه ی وقت حرف آخر را میزند. سه سال هست که پا به پای منی و چراغ راهم.

 

هم دست من شدي، همراه و همدغدغه ام، همپرونده ام حتا…

 

شریک تلخ و شیرینی این سه سال بودی و حالا ما سه نفریم. این نهال سه ساله میوه آورده. ممنون برای تک تک دقایق این سال ها که در آسان و سختهایش کنار من بودی.

 

ممنون برای “یارا” که خنده هاي غش غشش به زندگیمان رنگ امید میزند. ممنون برای عشقت، مهرت، صبوری ات، برای تیمار این ابر آسیمه سر که جز باریدن نمیداند.

 

تنها نوازشهای تو این گرگ سرگردان را از زوزه هایش نجات می‌دهد، تنها عطر تو نمیگذارد راه بازگشت از این جنگل تو در تو را گم کنم.

 

مرا ببخش به خاطر همه ی ي نداشته هایم، به خاطر بلاتکلیفی و ممنوع الهمه چیزی، به خاطر فقر و دردی که با خود دارم.

 

به خاطر این دستهای خالی که دامنت را رها نمی‌کند. تو تلقی تمام خواب هاي من بودی و بدون شناختنت این زندگی ارزش سنجیدن کردن نداشت. مغرورم به دستهای تو در دستم.

 

دوستت می دارم.

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو