قاصدک

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

راهنمایی ساختن اکانت مخصوص بیزینس در اینستاگرام

راهنمایی ساختن اکانت مخصوص بیزینس در اینستاگرام

راهنمایی ساختن اکانت مخصوص بیزینس در اینستاگرام

 

بیزینس یا تجاری یکی از راه های ارتباط با مردم است در ادامه با راهنمایی ساختن اکانت مخصوص بیزینس در اینستاگرام سایت تالاب را دنبال کنید.

 

اینستاگرام اجازه ساخت پیج با موضوعات مختلف را به شما می دهد. از صفحه های شخصی گرفته تا تجاری یا بیزینس را می توانید در اینستاگرام ایجاد کنید. برای ساخت یک اکانت برای بیزینس مورد علاقه تان می توانید با طی چند مرحله ساده به مقصود برسید.اینستاگرام چندی وقتی است ویژگی دیگری به قابلیت هایش افزوده

 

که به وسیله آن کاربرانی که قصد بیزینس در این شبکه را دارند، اکانت بیزینسی بسازند و برند خود به دیگر کاربران نشان دهند. در ادامه روشی ساده برای ساخت اکانت بیزینسی به شما آموزش داده خواهد شد تا به راحتی برند خود را تبلیغ کنید.به پروفایلتان بروید و ابتدا در قسمت تنظیمات صفحه تان را اگر شخصی است به عمومی تبدیل کنید.

 

در مرحله دوم گزینه Switch to Business Profile را انتخاب کنید، در ادامه اکانت شما برای دریافت اطلاعات به فیس بوک متصل خواهد شد و باید به آنها پاسخ دهید.

راهنمایی ساختن اکانت مخصوص بیزینس در اینستاگرام

طریقه ساخت اکانت اینستاگرام

 

گزینه log in را انتخاب کنید تا وارد حساب فیس بوک شوید، پس از ورود باید برند تجاری خود را با حساب کاربری اینستاگرام خود همگام کنید.

راهنمایی ساختن اکانت مخصوص بیزینس در اینستاگرامساخت یک اکانت برای بیزینس در اینستاگرام

 

پس از آن اطلاعاتی مربوط به کارتان از شما پرسیده می‌شود که باید به آن‌ها پاسخ دهید.پس از انجام این مراحل اینستاگرام به شما خودآمد خواهد گفت و در قسمت تنظیمات بخش کانتکت گزینه جدیدی به نام بیزینس فعال می شود که آنالیز کننده فعالیت های شما است.نکته مهم برای انجام این کار داشتن یک اکانت فیس بوک است که مدیریت آن بر عهده خودتان باشد.

 

Loading...

ترفندهای اینترنت

بیشتر بخوانید
پربازدید‌ترین سایت‌‌های جهان پربازدید‌ترین سایت‌‌های جهان برای دیدن 10 سایت جالب می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید : معرفی 10 سایت جالب در دنیای اینترنت گوگل به تازگی فهرست هزار وب‌سایت پربیننده و محبوب جهان ...

آموزش شیرینی و کیک

جدیدترین مطالب سایت

تجاوز جنسی سفیر سعودی به دختر جوان رومانی و قتل وی !
تجاوز جنسی سفیر سعودی به دختر جوان رومانی و قتل وی !
مشاهده بیشتر
Xبستن تبليغ
لاغری و کاهش وزن
لاغری و کاهش وزن