قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

عکس های لو رفته از دختر لخت جوان نخست وزیر نیوزیلند عکس های لو رفته از دختر لخت جوان نخست وزیر نیوزیلند 100 شعر عاشقانه کوتاه و زیبا | شعر زیبای عاشقانه برای اس ام اس 100 شعر عاشقانه کوتاه و زیبا | شعر زیبای عاشقانه برای اس ام اس مشخصات کیا سراتو هاچ بک 2018 + تصاویر داخلی و خارجی مشخصات کیا سراتو هاچ بک 2018 + تصاویر داخلی و خارجی آموزش سبزه انداختن با گندم , سبزه شاهی , سبزه نارنج  و سبزه خاکشیر آموزش سبزه انداختن با گندم , سبزه شاهی , سبزه نارنج و سبزه خاکشیر در کاهش وزن و رژیم لاغری این خوراکی ها را نخورید ! در کاهش وزن و رژیم لاغری این خوراکی ها را نخورید ! 50 اس ام اس شب بخیر گفتن | متن و شعر زیبا برای شب بخیر گفتن عاشقانه 50 اس ام اس شب بخیر گفتن | متن و شعر زیبا برای شب بخیر گفتن عاشقانه 100 مدل لباس مجلسی زنانه | مدل لباس مجلسی زنانه شیک برای عید سال 97 100 مدل لباس مجلسی زنانه | مدل لباس مجلسی زنانه شیک برای عید سال 97 تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتشفشان در خواب | تعبير خواب آتشفشان تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتشفشان در خواب | تعبير خواب آتشفشان فال روزانه جمعه 04 اسفند ماه 1396 فال روزانه جمعه 04 اسفند ماه 1396 عکسهای لو رفته رئیس جمهور زن کرواسی بصورت برهنه در کنار دریا عکسهای لو رفته رئیس جمهور زن کرواسی بصورت برهنه در کنار دریا شعر زیبا از سعدی شیرازی (قیامت می‌کنی سعدی بدین شیرین سخن گفتن) شعر زیبا از سعدی شیرازی (قیامت می‌کنی سعدی بدین شیرین سخن گفتن) آموزش طرز تهیه کاپ کیک قیفی و فنجانی خوشمزه و ساده آموزش طرز تهیه کاپ کیک قیفی و فنجانی خوشمزه و ساده توصیه های مفید برای شستشوی فرش دست باف و ماشینی در منزل توصیه های مفید برای شستشوی فرش دست باف و ماشینی در منزل طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟

مجموعه : ترفندهای اینترنت
تاریخ انتشار : 17 نوامبر 2017
از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟

فواید کوتاه کردن لینک ها 

 

کوتاه کردن لینک ها میتواند سایت را برایتان راحت تر بالا بیاورد در ادامه میتوانید بیشتر همراه باشید . 

 

حتماً تاکنون با لینک هاي کوتاه شده روبه‌رو شده‌اید.

 

از چه روش هایي لینک ها را کوتاه کنیم ؟ این لینکها طبق معمولً دارای ترکیبی از حروف و اعداد میباشند. مثلاً لینک http://goo.gl/tFkFsAنمونه یک لینک کوتاه شده هست که اگر بر روی آن کلیک کنید کلیه مطالب مربوط با زبان بدن در متمم را می بینید.

 

سرویس هاي زیادی وجود دارند که می توانید از آن ها همچون کوتاه کننده لینک «URL Shortener» بهرهگیری کنید.

 

کافی هست به انها لینک خودتان را بدهید و آن ها شکل کوتاه شده لینک رابه شما تحویل میدهند.

 

بهرهگیری از سرویس هاي کوتاه کننده لینک چه فایده اي دارد؟
 

دلیل‌ها و انگیزه‌هاي متعددی باعث میشود که کابران اینترنت به بهرهگیری از لینک هاي کوتاه شده علاقمند باشند.

 

 بهرهگیری از لینک‌ها در شبکه هاي مجازی  یکی از این انگیزه هاست. با دقت به این که در اکثر شبکه هاي مجازی «مثل توییتر» محدودیت فضا وجوددارد، طبیعی هست که ترجیح دهید بجای این که بخش بزرگی از پیام خود رابه یک لینک با پنجاه یا شصت کاراکتر اختصاص دهید، آنرا کوتاه کنید و مورد بهرهگیری قرار دهید.

 

 لینک هاي طولانی با کاراکترهای فارسی  دلیل دیگر تمایل به بهرهگیری از سرویس هاي کوتاه کننده لینک هست.

 

جدا از طولانی بودن آن، کپی کردن و بهرهگیری ازآن نه ساده هست و نه خوشگل و احتمال بروز اشتباه هم در آن چندان هست.

 

پس کوتاه کردن آن به http://goo.gl/RIwW69 و یا http://tinyurl.com/bestanswermbtiزیباتر و ساده‌تر خواهد بود.

 

همان‌ طور که در مثال فوق میبینید، بعضی سرویس‌ها مثل tinyurl بشما اجازه میدهند که نام مورد نظر خودرا برای لینک کوتاه شده انتخاب کنید و به سراغ ترکیب پیچیده‌ي حروف و اعداد نروید. اگرچه طبیعتاً به شرطی که قبلاً کسی ازآن بهرهگیری نکرده باشد.

 

به گزارش تالاب نمایش ندادن لینک حقیقی به کاربران  انگیزه‌ي دیگر کوتاه کردن لینک هاست. کاربر تنها پس از کلیک کردن بر روی لینک میتواند متوجه شود که بر روی چه چیزی کلیک کرده هست.

 

این قابلیت، میتواند مورد بهرهگیری هاي غیراخلاقی نیز قرار گیرد. همچون مثال شما رابه سایتی هدایت کند که اگر نامش را دیده بودید، روی آن کلیک نمیکردید.

 

کدام سرویس هاي کوتاه کننده لینک مناسب میباشند؟
 

انبوهی از سرویس هاي کوتاه کننده لینک وجود دارند که همچون نظیر می توان به goo.gl و tinyurlاشاره کرد.

 

زیاد‌ي این سرویس‌ها در واقع یک Redirect «تغییر مسیر» برای شما ایجاد می کنند. کاربر با کلیک بر روی این آدرس به سایت آن ها می رود و آنگاه انها کاربر رابه سایت اصلی می‌فرستند.

 

تعداد زیادی از سرویس هاي کوتاه کننده لینک، بشما آمار هم میدهند تا بدانید بر روی هر لینک چند بار کلیک شده هست.

 

با دقت به این که ترافیک بازدیدکنندگان این سرویس‌ها، همه ی وقت از روی سایت آن ها عبور می کند، می توانید با بهرهگیری از رتبه الکسا، میزان بهرهگیری از انها را برآورد کنید و انتخاب‌هاي قوی تر و معتبرتر را انتخاب کنید.

 

انگیزه و مدل مالی سرویس هاي کوتاه کننده لینک چیست؟
 

کسب یک دامین با رتبه ترافیک محبوب و نیز ربایش و نمایش تبلیغات از جمله شیوه هاي متعارف برای کسب درآمد دراین سرویس هاست.

 

در بعضی موارد «مثل سرویس goo.gl» گرد آوری آمار ترافیک بازدیدکنندگان و تحلیل آن ها، سبب ایجاد ارزش اقتصادی میشود.

 

بعضی سایت‌ها هم برای خودشان سرویس‌هاي کوتاه کننده آدرس طراحی می کنند تا آدرس دهی محتوا برای انها ساده‌تر شود.

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي