دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

کدهای مخفی ایرانسل

مجموعه : موبایل ، لپ تاپ و تبلت
تاریخ انتشار : 10 دسامبر 2014
کدهای مخفی ایرانسل

مدت زمانی است که شرکت ایرانسل ، توانسته است با بهره گیری از شرایط و ویژگی های منحصر به فرد و همچنین ارائه سرویس های قابل رقابت با دو اپراتور دیگر بازار خوبی را در جامعه امروزی موبایل ایران فراهم نماید.

 

همچنین اخیرأ قیمت سیم کارت های اعتباری ایرانسل به 15 هزار تومان کاهش یافته است و با قابلیتهایی که به تنهایی فراهم کرده است همانند MMS و GPRS توانسته است استفاده کنندگان زیادی را جدب کند.

 

اما این سیم کارت های اعتباری نیز در دورن خود ترفندهای مخفی را دارا هستند!

 

فعال سازی پیامگیر ، فعال سازی ذخیره شماره ، حذف همه سرویس ها ، دریافت تنظیمات MMS ، دریافت تنظیمات GPRS ، این موارد هستند که به وسیله کد مخفی که با آنها داده میشود امکان دریافت آنها از طریق گوشی امکان پذیر میباشد.

 

کافی است در گوشی ای که یک سیم کارت اعتباری ایرانسل در داخل آن قرار دارد ، کدهای زیر را توسط کلیدهای گوشی وارد نمایید:

 

#1*1*3*140* فعال سازی پیامگیر

 

#3*1*3*140* فعال سازی ذخیره شماره تماس گیرنده

 

#4*1*3*140* حذف همه سرویس ها

 

#5*3*140* دریافت تنظیماتMMS

 

*140*3*6# دریافت تنظیمات GPRS

 

لازم به ذکر است سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده شما را قادر می سازد تا بدانید در زمانی که در دسترس نبوده اید، چه کسانی با شما تماس گرفته اند.

 

چنانچه تلفن همراهتان خاموش بوده یا خارج از محدوده پوشش شبکه باشد، کسی که با شما تماس می گیرد، به یک سرویس پیام گیر هدایت می شود که در آنجا شماره این شخص ذخیره می شود.

 

هنگامی که تلفن همراهتان مجدداً در دسترس قرار گیرد، لیستی از تمام شماره هایی که با شما تماس گرفته اند به همراه زمان این تماسها از طریق SMS برای شما ارسال می گردد.

 

این سرویس و سرویس پیام گیر صوتی نمی توانند همزمان فعال باشند. شما تنها می توانید از یکی از دو سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده یا پیام گیر صوتی در یک زمان استفاده نمایید.

 

تهیه و تنظیم : بخش تکنولوژی تالاب

برچسب‌ها:

رفع سفیدی مو

موبایل ، لپ تاپ و تبلت

بیشتر بخوانید
ایده های بسیار کاربردی برای بهتر شدن آنتن دهی گوشی ایده های بسیار کاربردی برای بهتر شدن آنتن دهی گوشی   بعضی از موبایل ها هستند که علاوه بر ضعیفی حافظه آنتن دهی ضعیفی هم دارند برای جلوگیری از روش دوم در ادامه ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي