دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

عکس پروفایل خداوند مهربان | عکس نوشته با موضوع خدا | پروفایل خدایا شکرت عکس پروفایل خداوند مهربان | عکس نوشته با موضوع خدا | پروفایل خدایا شکرت متن تبریک روز ارتش | نوشته تبریک روز ارتش | عکس نوشته تبریک روز ارتش متن تبریک روز ارتش | نوشته تبریک روز ارتش | عکس نوشته تبریک روز ارتش طرز تهیه کتلت میگو یک غذای دریایی خوشمزه طرز تهیه کتلت میگو یک غذای دریایی خوشمزه مشخصات پژو 207 صندوقدار + مقایسه پژو صندوقدار 207 با پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸ مشخصات پژو 207 صندوقدار + مقایسه پژو صندوقدار 207 با پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸ عکس نوشته عاشقانه دختر و پسر | عکس پروفایل عاشقانه دخترونه و پسرونه عکس نوشته عاشقانه دختر و پسر | عکس پروفایل عاشقانه دخترونه و پسرونه بیوگرافی مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر | عکس های عروسی احمد مهرانفر با مونا فائزپور بیوگرافی مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر | عکس های عروسی احمد مهرانفر با مونا فائزپور عکس های بازیگران ایرانی در سال 97 + عکس پروفایل بازیگران ایرانی عکس های بازیگران ایرانی در سال 97 + عکس پروفایل بازیگران ایرانی مشخصات تیگو 5 فیس لیفت با امکانات جدید در ایران (+ عکس) مشخصات تیگو 5 فیس لیفت با امکانات جدید در ایران (+ عکس) کشف جسد بی جان در خودرو آزرا در خیابان دماوند تهران کشف جسد بی جان در خودرو آزرا در خیابان دماوند تهران آغاز فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (+لیست محصولات در جدول) آغاز فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (+لیست محصولات در جدول) توقف اعدام یک جوان با دستور مقام معظم رهبری توقف اعدام یک جوان با دستور مقام معظم رهبری عکس های خنده دار و طنز | تصاویر خنده دار از سوژه های باحال و طنز عکس های خنده دار و طنز | تصاویر خنده دار از سوژه های باحال و طنز عکس پروفایل ماه تولد شما (عکس پروفایل متولدین تمام ماه ها) عکس پروفایل ماه تولد شما (عکس پروفایل متولدین تمام ماه ها) ازدواج مجری مشهور محمودرضا قديريان با بازیگر فرشته آلوسی (عکس) ازدواج مجری مشهور محمودرضا قديريان با بازیگر فرشته آلوسی (عکس) آشنایی با معشوقه جدید برد پیت بازیگر مشهور هالیوود (عکس) آشنایی با معشوقه جدید برد پیت بازیگر مشهور هالیوود (عکس) داماد خشمگین عروس را با گاز گرفتن به قتل رساند (عکس) داماد خشمگین عروس را با گاز گرفتن به قتل رساند (عکس)
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

پرواز

طالع بینی مصری فروردین ماه

مجموعه : فال و طالع بینی
تاریخ انتشار : 21 دسامبر 2016
طالع بینی مصری فروردین ماه

طالع بینی مصری فروردین ماه

متولدین این ماه از لحاظ خانوادگی و به خصوص ازدواج و همسریابی، نیاز به دقت زیاد دارند. زیرا این افراد برای رسیدن به تعادل در زندگی، لازم است همسران خود را از متولدین برجی كه خصوصیات كاملاً متضاد با آنان دارند، انتخاب نمایند. به طور مثال، خوب است كه این افراد با متولدین برج سرطان ازدواج نمایند .
 
 
متولدین این ماه عموماً دارای قدی متوسط – چهره‎ای لاغر – نگاه بلند – چشم سرمه‎ای – گربه‎ای یا میشی هستند. از آنجایی كه متولدین فروردین در معرض میدان مغناطیسی نسبتاً ضعیف قرار دارند، رشد ملكات و صفات نیك در آنها در حد میانه بوده و اینان در برخورد با مسائل و مشكلات زندگی، عكس‎العمل ضعیف از خود نشان می‎دهند.
 
اینان در برخورد با افراد، اغلب شیوه بی‏طرقی و بی‎تفاوتی را در پیش می‎گیرند. از نظر پیشرفت در زندگی اجتماعی، در موقعیت متوسط و بعضاً ضعیف قرار دارند .

 

متولدین این ماه از لحاظ فكری و روانی، در موضع نه چندان قوی قرار دارند و این برای آنان یك حسن به شما می‎آید. زیرا این افراد به علت این كه كمتر خود را درگیر مسائل فكری و روانی می‎كنند، از یك زندگی آرام و عمر نسبتاً طولانی برخوردار می‎شوند. این افراد اغلب نقش وكیل فامیل و خویشان را دارند و در امورات مختلف ممكن است مورد مشورت آنان قرار بگیرند .

طالع بینی مصری فروردین ماه

متولدین برج حمل اغلب از صحرا و مرتع زارها خوششان می‎آید و مایلند در مناطق خلوت و دور افتاده زندگی كنند .

 

هر چه تاریخ تولد متولدین این ماه به پایان فروردین ماه نزدیك شود، از صفات منفی آنها كاسته شده و به سمت اعتدال نزدیك می‎شوند .

 

از مشخات دیگر متولدین این ماه، به خصوص از دهم فروردین به بعد، پیش‎بیی فعالیتهای تجاری و اقتصادی و زندگی خانوادگی متنوع است. این افراد از نظر فكری بی ثبات اما میل به تعادل دارند.

 

افراد متولد بیستم فروردین ماه به بعد، اغلب دارای طبعی متغیر – آتشین مزاج – ستیزه‎جو – كم جوش و تنگ نظر می‎باشند. اینان در امور كاری و شغلی، سخت‎گیر و وسواسی بوده و با این همه افرادی خوش شانس و كم و بیش موفق هستند .

 

متولدین دهه سوم این ماه اغلب افرادی سالم، با طول عمر زیاد هستند. اینان از لحاط فكری در موقعیت خوبی قرار دارند و در امور شغلی و اقتصادی، به پیشرفتهای خوبی دست می‎یابند.

 

محل سكونت این افراد اغلب ثابت، اما شغل متحرك و متفاوت دارند. اینان از لحاظ اجتماعی افرادی خوش برخورد، صمیمی و مردمدار هستند. گرچه این افراد اغلب اهل گذشت هستند، اما اگر كدورتی عامل قطع رابطه آنان با دوستان و خویشان گردد، كمتر ممكن است برای آشتی پیش قدم شوند .

 

متولدین این ماه اغلب از نظر خانوادگی، تنوع طلب، خوشرو و با گذشت هستند. فرزندان این افراد اغلب سركش و ستیزه‎جو هستند، اما از نظر اجتماعی رفتار سالمی دارند .

 

به طور كلی متولدین این ماه افرادی میانه‎رو، طبیعت دوست، احساساتی و اغلب متغیر بوده و با این وجود افرادی موفق می‎باشند .

 

مشاغل این افراد اغلب وكالت – قضاوت – رویگری – قصابی – چوپانی – صیادی – جاسوسی – خلاف كار و غیره می‎باشد

 

برچسب‌ها:

فال و طالع بینی

بیشتر بخوانید
تفاوت طالع بینی شخصیتی افراد از روی ماه تولد • در کارهای خصوصی متولدین فروردین ماه دخالت نکنید   متولدین فروردین ماه به دنبال ارضای خواسته‌ها و توقعات خود هستند و در این زمینه، بسیار خودمحور و خودبین به شمار می‌آیند. ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي