مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر جوان در خودرو (+عکس) تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر جوان در خودرو (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

داستانک جالب مرد خوشبخت

مجموعه : داستان جالب
تاریخ انتشار : 6 دسامبر 2014
داستانک جالب مرد خوشبخت

پادشاهی پس از آنکه بیمار شد گفت: نصف قلمرو پادشاهی ام را به کسی می دهم که بتواند مرا معالجه کند .


تمام آدمهای دانا نزد او جمع شدند تا ببینند چطور می شود شاه رامعالجه کرد،اما هیچ کس ندانست.


فقط یکی از مردان دانا گفت که فکر می کند می تواند شاه را معالجه کند.اگر یک آدم خوشبخت را پیدا کنید،پیراهنش را بر دارید و تن شاه کنید شاه معالجه می شود.


شاه پیک هایش را برای پیدا کردن یک آدم خوشبخت به همه جا فرستاد.


آنها در سر تا سر مملکت سفر کردند،ولی نتوانستند آدم خوشبختی پیدا کنند.حتی یک نفر پیدا نشد که از زندگی اش کاملا” راضی باشد. آنکه ثروت داشت، بیمار بود. آنکه سالم بود در فقر دست و پا می زد،یا اگر سالم و ثروتمند بود،زن و زندگی بدی داشت یا اگر فرزندی داشت، فرزندش بد بود. خلاصه هر آدمی از داشته ها ونداشته هایش گله و شکایت کند.


آخرهای یک شب،پسر پادشاه از کنار کلبه ای محقر و فقیرانه رد می شد که شنید یک نفر با خود می گوید:


شکر خدا که کار امروزم را به خوبی تمام کرده ام. غذای خوبی خورده ام و می توانم راحت دراز بکشم و بخوابم چه چیز دیگری بهتر از این می توانم بخواهم؟خدایا چگونه شکر این همه نعمت را بر زبان آورم
پسر شاه خوشحال شد و دستور داد که پیراهن مرد را بگیرند و پیش شاه بیاورند و به مرد هم هر چه بخواهد بدهند.


پیک ها برای بیرون آوردن پیراهن مرد واردکلبه شدند،اما مرد خوشبخت آن قدر فقیر بود که پیراهن نداشت!!! شما چي؟ خيلي


خوشبختي؟


به قول حضرت


مو لوي:


آن یکی خــر داشت پــالانش نبود یــافــت پــالان گــرگ خــر را درربــود


کوزه بودش آب می نامد به دست آب را چون یافت خود کوزه شکست

 

 

تهیه و تنظیم : بخش سرگرمی تالاب

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو