قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

زیگیل

زندگی جن ها چگونه است؟

مجموعه : جن و ارواح
زندگی جن ها چگونه است؟

دانستنی هایی راجب جن ها

جن ها دارای عمر بسیار طولانی می باشند که انسان ها چنین عمری ندارند.طولانی ترین عمر در میان اجنه مربوط به شیطان است،
 
 
چرا که او هزاران سال قبل از خلقت حضرت آدم آفریده شده و تا روز قیامت هم زنده خواهد بود البته در بعضی از کتب روائی ما وارد شده است که پایان عمر شیطان تا زمان ظهور حضرت مهدی(عج) خواهد بود که امام مهدی(عج) پس از ظهور خود،
 
زندگی جن ها چگونه است؟ 
 
آن معلون را احضار می کند و با شمشیر خود گردنش را می زند و به عمر او پایان می دهد.وقتی شیطان از اطاعت خدا سرپیچی نمود و بر حضرت آدم(ع)سجده ننمود را درگاه خداوند طرد شد.
 
 
شیطان مطرود از خداوند باری تعالی به خاطر آن همه عبادتش اجر و مزدی طلب نمود؛تقاضای وی از درگاه احدیت این بود که او را تا روز قیامت زنده نگه دارد و عمرش را طولانی کند،چنانکه در قرآن کریم به این مطلب اشاره شده:
 
 
((شیطان گفت:مرا تا روزی که مردم برانگیخته می شوند مهلت ده و زنده بگذار، فرمود:تو از مهلت داده شدگانی)).جن ها هم مانند انسان ها صاحب خانواده هستند،قوم و خویش دارند،مادر و پدر دارند،برادر و خواهر،عمو و دائی و… دارند.آنها برای خودشان زندگی دارند و در زندگی شان نیز غم و شادی دارند.
 
 
برچسب‌ها:


جن و ارواح

بیشتر بخوانید
داستان شوخی‌ یک روح داستان شوخی‌ یک روح مادربزرگ اهل بیرون رفتن نبود و اغلب در خانه به كارهای معمولی می‌پرداخت. آن وقت‌ها مادرم یك اسب داشت و وقتی او و برادرهایش در مدرسه بودند، ...

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

پسری که خود را شبیه به دختران میکند (عکس)
پسری که خود را شبیه به دختران میکند (عکس)
مشاهده بیشتر