دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

توقف اعدام یک جوان با دستور مقام معظم رهبری توقف اعدام یک جوان با دستور مقام معظم رهبری عکس های خنده دار و طنز | تصاویر خنده دار از سوژه های باحال و طنز عکس های خنده دار و طنز | تصاویر خنده دار از سوژه های باحال و طنز عکس پروفایل ماه تولد شما (عکس پروفایل متولدین تمام ماه ها) عکس پروفایل ماه تولد شما (عکس پروفایل متولدین تمام ماه ها) ازدواج مجری مشهور محمودرضا قديريان با بازیگر فرشته آلوسی (عکس) ازدواج مجری مشهور محمودرضا قديريان با بازیگر فرشته آلوسی (عکس) آشنایی با معشوقه جدید برد پیت بازیگر مشهور هالیوود (عکس) آشنایی با معشوقه جدید برد پیت بازیگر مشهور هالیوود (عکس) داماد خشمگین عروس را با گاز گرفتن به قتل رساند (عکس) داماد خشمگین عروس را با گاز گرفتن به قتل رساند (عکس) عکس زنان قبل و بعد از آرایش صورت | معجزه آرایش صورت در زیبایی زنان عکس زنان قبل و بعد از آرایش صورت | معجزه آرایش صورت در زیبایی زنان ارسطوی بشدت اﺯدواجی بالاخره ﺍزدواج کرﺩ (عکس همسر احمد مهرانفر) ارسطوی بشدت اﺯدواجی بالاخره ﺍزدواج کرﺩ (عکس همسر احمد مهرانفر) تصاویر طبیعت زیبای ایران (+ مکان های دیدنی ) تصاویر طبیعت زیبای ایران (+ مکان های دیدنی ) تعبیر خواب آرایشگاه | تعبير خواب آرایشگاه به روايت لیلا برایت تعبیر خواب آرایشگاه | تعبير خواب آرایشگاه به روايت لیلا برایت طالع بینی متولدین اردیبهشت ماه | شخصیت کامل متولدین اردیبهشت ماه طالع بینی متولدین اردیبهشت ماه | شخصیت کامل متولدین اردیبهشت ماه بهترین دیرین دیرینی که تا این لحظه ساخته شده را ببینید! بهترین دیرین دیرینی که تا این لحظه ساخته شده را ببینید! اس ام اس تبریک تولد اردیبهشت ماه | متن تبریک تولد متولدین اردیبهشت اس ام اس تبریک تولد اردیبهشت ماه | متن تبریک تولد متولدین اردیبهشت این مرده با اراده بعد از شکست 100 کیلو وزن کم کرد (عکس) این مرده با اراده بعد از شکست 100 کیلو وزن کم کرد (عکس) رنگ مد سال 97 در ایران | زیتونی رنگ سال 1397 رنگ مد سال 97 در ایران | زیتونی رنگ سال 1397 مشخصات تیگو 5 فیس لیفت + پرفروش ترین های ام وی ام و چری مشخصات تیگو 5 فیس لیفت + پرفروش ترین های ام وی ام و چری
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

پرواز

ارواح كشتی

مجموعه : جن و ارواح
تاریخ انتشار : 12 ژانویه 2015
ارواح كشتی

ارواح كشتی

مدتی پیش افسر یك رزم ناو بودم. یك شب كه در بندر پهلو گرفته بودیم با احساس خاصی از خواب بیدار شدم. چیزی كه درست جلوی خودم دیدم، صورتی نیمه مبهم، تیره و غبارآلوده بود. یادم می‌آید گوش‌هایم از صداهای عجیب پر شده بودند.

 

نه بلند بودند و نه آرام ولی مطمئن بودم كه آنها را می‌شنوم. صداهایی كه منبع آن مشخص نبود. می‌خواستم حرف بزنم ولی هیچ كلمه‌ای از میان لب‌هایم بیرون نمی‌آمد. می‌خواستم تكان بخورم اما باز هم برایم امكان‌پذیر نبود.

 

آن صورت مبهم مدت ده تا پانزده ثانیه بالای سر من در هوا شناور بود و بعد ناگهان ناپدید شد. صداها قطع شدند. حالا دیگر می‌توانستم حركت كنم. باز هم صدایم را می‌شنیدم و همه‌چیز به حال طبیعی برگشت.

اولین كاری كه انجام دادم این بود كه به عرشه بروم و همه‌چیز را بررسی كنم. می‌خواستم مطمئن شوم آن صداها از آن‌جا نمی‌آمدند. فقط دو راه داشتم یا باید باور می‌كردم كه خواب دیده‌ام یا باید می‌پذیرفتم كه روحی دركشتی است و من مطمئن بودم كه خواب ندید‌ه‌ام. آن شب باید در شیفت دوم كه از نیمه شب تا چهار صبح بود، روی عرشه، سر پستم می‌ایستادم.

 

دو نفر از همكارانم نیز در كنارم بودند. این جور مواقع حرف‌های گوناگونی بین ما رد و بدل می‌شود تا شب را به ‌گونه‌ای به صبح برسانیم و آن شب حرف ارواح و داستان‌های آنها پیش كشیده شد. از این دست یكی، دو داستان تعریف كردند و من ناگهان به یاد اتفاقی افتادم كه برایم افتاده بود و آن را برایشان تعریف كردم و در آن وقت بود كه دیدم رنگ از روی همكارانم پرید و یكی از آنها داستانی واقعی را برایم تعریف كرد:

 

ارواح كشتی

یك سال قبل از شروع كار من در آن ناو، افسر جزء جوانی، بر روی سیم برق‌رسانی رادار كار می‌كرد. او یك گوشی قوی به گوش زده بود كه میكروفون آن به وسیله یك صفحه فلزی بر روی سینه‌اش قرار داشت. افسر جزء كه 21 سال بیشتر نداشت بیش از حد به سیم برق رسانی نزدیك شده بود و ناگهان برق فشار قوی از سیستم به صفحه فلزی میكروفون روی سینه‌اش رسید و بلافاصله او را كشت. جایی كه این اتفاق افتاد، درست طبقه بالای اتاق استراحت من بود.

 

افسر جزء كنونی كتابی را به من نشان داد كه ویژه ناومان بود و رویدادهای آن در كتاب به ثبت می‌رسید؛ چیزی شبیه به یك سالنامه. صفحه‌اول، یادبودی بود برای افسر جزء مرحوم و عكسی از او در آن دیده می‌شد. این عكس همان چهر‌ه‌ای را به یادم انداخت كه آن شب در اتاقم دیده بودم. از جایم پریدم. چیزی نگفتم ولی در آن تاریكی شب تنها لب عرشه ایستادم و به دریا خیره شدم.

نمی‌دانم حرف‌هایم را باور می‌كنید یا نه، ولی اعتقاد دارم كه روح می‌خواست چیزی به من بگوید. او یك بار دیگر هم مرا از خواب بیدار كرد. این بار بیشتر سعی كردم با او حرف بزنم ولی درست مثل دفعه اول انجام هر كاری از من ساقط شده بود. فقط دلم می‌خواهد یك روز بتواند به من بفهماند چه می‌خواهد بگوید.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

جن و ارواح

بیشتر بخوانید
زندگی جن ها چگونه است؟ دانستنی هایی راجب جن ها   جن ها دارای عمر بسیار طولانی می باشند که انسان ها چنین عمری ندارند.طولانی ترین عمر در میان اجنه مربوط به شیطان است،     چرا که او هزاران ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي