قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینید

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینید

رکورد خسیس ترین زن گینس به این خانم تعلق دارد

 

رکورد خسیس ترین زن گینس به این خانم تعلق دارد این خانم که در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم  زندگی می کرده است. با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها خسیس ترین زن دنیا بسیار پولدار هم هست و این ثروت خود را از وال استریت معروف به دست آورده است. با وی آشنا می شویم. شاید درباره برخی افراد که صفت بخل و خساست دارند شنیده باشیم؛ اما اینکه فردی به خاطر این صفت مذموم نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده باشد

 

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینید

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینید

 

به گزارش تالاب در نوع خود منحصر به فرد و عجیب است. هتی گرین زن آمریکایی، لقب خسیس ترین زن تاریخ را به خود اختصاص داده است. او ثروتمندترین زن آمریکا در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم بود که به او لقب «جادوگر وال استریت» و «پادشاه خسیسان» را داده اند.به گزارش تالاب درباره این زن ثروتمند بخیل، داستان های عجیب و شگفت انگیزی نقل شده است.

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینید

رکورد خسیس ترین زن گینس

 

گفته می شود، روزی پای پسر او می شکند، و او به جای صرف هزینه از ثروت هنگفت خود برای درمان پسرش، بی وقفه در جستجوی یک درمانگاه خیریه برمی آید تا او را مجانی مداوا کنند. این جستجو آنقدر طول کشید که مجبور شدند پای پسرش را به دلیل عدم درمان بموقع قطع کنند.

 

هتی گرین با وجود ثروت فراوان در تمام طول زندگی اش فقط یک دست لباس سیاه می پوشید و فقط هم قسمت های چرک آن را با آب سرد و صابون می شست. غذای او چند تکه کیک نامرغوب چند سنتی بود.هتی گرین در ۸۱ سالگی از دنیا رفت و ۲۰۰ میلیون دلار از او به جای ماند که با حساب امروز چیزی معادل ۳.۹ میلیارد دلار است.

 

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینیدرکورد خسیس ترین زن گینس

 

او تا آخرین دقایق زندگی اش همچنان بر بخل خود پافشاری کرد تا جایی که در زمان ازدواج شرط گذاشته بود که پس از مرگ، همسرش حق به ارث بردن اموال او را ندارد.

 

رکوردهای جالب

بیشتر بخوانید
رکوردهای جالب و عجیب در گینس  رکوردها بسیار جالب و دیدنی درگینس   شما را به دیدن رکورد های عجیب در گینس دعوت می نمایم.   چالش وحشتناک شکستن نارگیل با چشمان بسته   «Karamjit Singh» و «Kawaljit Singh» از هند رکورد وحشتناک شکستن ...

آموزش شیرینی و کیک

جدیدترین مطالب سایت

واکنش های متفاوتی از صید کوسه نهنگ نادر در چین
واکنش های متفاوتی از صید کوسه نهنگ نادر در چین
مشاهده بیشتر