مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینید

مجموعه : رکوردهای جالب
تاریخ انتشار : 22 نوامبر 2016
رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینید

رکورد خسیس ترین زن گینس به این خانم تعلق دارد

 

رکورد خسیس ترین زن گینس به این خانم تعلق دارد این خانم که در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم  زندگی می کرده است. با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها خسیس ترین زن دنیا بسیار پولدار هم هست و این ثروت خود را از وال استریت معروف به دست آورده است. با وی آشنا می شویم. شاید درباره برخی افراد که صفت بخل و خساست دارند شنیده باشیم؛ اما اینکه فردی به خاطر این صفت مذموم نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده باشد

 

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینید

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینید

 

به گزارش تالاب در نوع خود منحصر به فرد و عجیب است. هتی گرین زن آمریکایی، لقب خسیس ترین زن تاریخ را به خود اختصاص داده است. او ثروتمندترین زن آمریکا در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم بود که به او لقب «جادوگر وال استریت» و «پادشاه خسیسان» را داده اند.به گزارش تالاب درباره این زن ثروتمند بخیل، داستان های عجیب و شگفت انگیزی نقل شده است.

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینید

رکورد خسیس ترین زن گینس

 

گفته می شود، روزی پای پسر او می شکند، و او به جای صرف هزینه از ثروت هنگفت خود برای درمان پسرش، بی وقفه در جستجوی یک درمانگاه خیریه برمی آید تا او را مجانی مداوا کنند. این جستجو آنقدر طول کشید که مجبور شدند پای پسرش را به دلیل عدم درمان بموقع قطع کنند.

 

هتی گرین با وجود ثروت فراوان در تمام طول زندگی اش فقط یک دست لباس سیاه می پوشید و فقط هم قسمت های چرک آن را با آب سرد و صابون می شست. غذای او چند تکه کیک نامرغوب چند سنتی بود.هتی گرین در ۸۱ سالگی از دنیا رفت و ۲۰۰ میلیون دلار از او به جای ماند که با حساب امروز چیزی معادل ۳.۹ میلیارد دلار است.

 

رکورد خسیس ترین زن گینس را ببینیدرکورد خسیس ترین زن گینس

 

او تا آخرین دقایق زندگی اش همچنان بر بخل خود پافشاری کرد تا جایی که در زمان ازدواج شرط گذاشته بود که پس از مرگ، همسرش حق به ارث بردن اموال او را ندارد.

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

تفریحی و سرگرمی

مطالب بیشتر
کاریکاتورهای مفهومی و طنز کاریکاتورهای مفهومی و طنز جالب را در مجله تالاب مشاهده نمایید.   کاریکاتور خط فقر و تیغ رکود!!!  کاریکاتور چه می‌کنه این ماری‌جوانا!    کاریکاتور چه می‌کنن این مگس‌های سفید!   دلمشغولی دانشجویان امروز: سیگار و قلیان ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي