قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

عکس های لو رفته از دختر لخت جوان نخست وزیر نیوزیلند عکس های لو رفته از دختر لخت جوان نخست وزیر نیوزیلند 100 شعر عاشقانه کوتاه و زیبا | شعر زیبای عاشقانه برای اس ام اس 100 شعر عاشقانه کوتاه و زیبا | شعر زیبای عاشقانه برای اس ام اس مشخصات کیا سراتو هاچ بک 2018 + تصاویر داخلی و خارجی مشخصات کیا سراتو هاچ بک 2018 + تصاویر داخلی و خارجی آموزش سبزه انداختن با گندم , سبزه شاهی , سبزه نارنج  و سبزه خاکشیر آموزش سبزه انداختن با گندم , سبزه شاهی , سبزه نارنج و سبزه خاکشیر در کاهش وزن و رژیم لاغری این خوراکی ها را نخورید ! در کاهش وزن و رژیم لاغری این خوراکی ها را نخورید ! 50 اس ام اس شب بخیر گفتن | متن و شعر زیبا برای شب بخیر گفتن عاشقانه 50 اس ام اس شب بخیر گفتن | متن و شعر زیبا برای شب بخیر گفتن عاشقانه 100 مدل لباس مجلسی زنانه | مدل لباس مجلسی زنانه شیک برای عید سال 97 100 مدل لباس مجلسی زنانه | مدل لباس مجلسی زنانه شیک برای عید سال 97 تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتشفشان در خواب | تعبير خواب آتشفشان تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتشفشان در خواب | تعبير خواب آتشفشان فال روزانه جمعه 04 اسفند ماه 1396 فال روزانه جمعه 04 اسفند ماه 1396 عکسهای لو رفته رئیس جمهور زن کرواسی بصورت برهنه در کنار دریا عکسهای لو رفته رئیس جمهور زن کرواسی بصورت برهنه در کنار دریا شعر زیبا از سعدی شیرازی (قیامت می‌کنی سعدی بدین شیرین سخن گفتن) شعر زیبا از سعدی شیرازی (قیامت می‌کنی سعدی بدین شیرین سخن گفتن) آموزش طرز تهیه کاپ کیک قیفی و فنجانی خوشمزه و ساده آموزش طرز تهیه کاپ کیک قیفی و فنجانی خوشمزه و ساده توصیه های مفید برای شستشوی فرش دست باف و ماشینی در منزل توصیه های مفید برای شستشوی فرش دست باف و ماشینی در منزل طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

رکورد فوق العاده از پیرزن 57 ساله در فضا

مجموعه : رکوردهای جالب
تاریخ انتشار : 28 فوریه 2017
رکورد فوق العاده از پیرزن 57 ساله در فضا

رکورد فوق العاده از پیرزن 57 ساله در فضا

 

در ادامه با رکورد فوق العاده از پیرزن 57 ساله در فضا سایت تالاب را دنبال کنید.

 

زنی که 5 سال سن دارد اما عاشق ماجراجویی است و در سفر فضایی قصد دارد تا رکورد جدیدی را از خود به جای بگذارد. پگی ویتسون، فضانورد زن ناساست که تاکنون سه بار به فضا سفر کرده است و هم‌اکنون نیز در ایستگاه فضایی بین‌المللی زندگی می‌کند. او رکودهای متعددی را به نام خود ثبت کرده است: پیرترین زنی که به فضا رفته است،

 

اولین زن فرمانده ایستگاه فضایی بین‌المللی، بیشترین دفعات پیاده‌روی در فضا توسط یک زن (هفت بار) و بیشترین زمان پیاده‌روی در فضا که به 46 ساعت رسیده است. او در بهار آینده رکورد دیگری را نیز خواهد شکست.ویتسون می‌گوید: «زدن رکورد هیچ وقت هدف من نبوده است. مهم‌تر از هر چیز در زندگی‌ام این است که محدودیت‌ها را از بین ببرم و نشان بدهم که می‌توانیم زندگی‌مان‌ را فراتر از آنچه تاکنون بوده است، توسعه دهیم».

 

ویتسون در ایالت آیووا بزرگ شده است و در دوران جوانی، برای اینکه بتواند مدرک خلبانی‌اش را بگیرد، مجبور شد که مرغداری‌اش را به کل بفروشد؛ آن هم در زمانی که بسیاری از افراد دور و برش به او می‌گفتند که نباید کاری در زمینه علوم داشته باشد.

 

وی می‌افزاید: «به جوانان توصیه می‌کنم که باید در زندگی‌شان چیزهایی را دنبال کنند و در راستای آن سرگرمی‌ها و تفریحات خود را داشته باشند. یکی از سرگرم‌ترین و بامزه‌ترین کارهایی که می‌توان در فضا انجام داد، این است که تمام حواس و ذهنت در همین جا باشد»

 

وی در مورد کارهایی که در ایستگاه فضایی بین‌المللی انجام می‌دهد، می‌گوید: «در اینجا یک پنجره فوق‌العاده روی سقف داریم که دید 360 درجه از زمین به ما می‌دهد. این منظره واقعا باورنکردنی است. همیشه یک چیز جدید در این منظره وجود دارد؛ چیزی حتی زیباتر از آنچه دیروز کشف کرده‌ایم».

رکورد فوق العاده از پیرزن 57 ساله در فضا

 ویتسون روزانه دو بار تمرین آمادگی دارد که برای جبران اثرات منفی جاذبه صفر ضروری است.

رکورد فوق العاده از پیرزن 57 ساله در فضا

ویتسون در حال پیاده‌روی در فضا

بهار آینده که ویتسون به زمین برمی‌گردد، رکورد جدیدتری را نیز خواهد زد. این رکورد مربوط به زمانی است که فضانوردان –چه مرد و چه زن- در مدار زمین گذرانده‌اند. ویتسون 534 روز را در مدار زمین زندگی کرده است.

 

وی می‌گوید: «فضا هر چیزی که برای ما نداشته باشد، یک مزیت خیلی خوب دارد و آن در مورد سن و سا‌لم است. فضا مرا جوان‌تر نگه داشته است و نسبت به هم‌‌سن و سال‌های خودم، کمتر چروک دارم. فضا بهترین مکان برای پیر شدن است».وی می‌گوید که فضا یک مزیت بزرگ دیگر هم دارد و دنیایی از کارهای ممکن را به روی انسان باز می‌کند.

 

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي