دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

پیرترین گربه جهان را ببینید (+عکس)

مجموعه : رکوردهای جالب
تاریخ انتشار : 12 جولای 2016
پیرترین گربه جهان را ببینید (+عکس)

پیرترین گربه جهان رکورد زد.

 

به گزارش دیلی میل، یک شهروند انگلیسی در تلاش است تا نام گربه خود را رسماً به عنوان پیرترین گربه جهان ثبت کند. «سالی براون» – 48 ساله و ساکن شهر نورویچ انگلیس – مدعی است که گربه دست‌آموز او به نام «هنری» 4 سال پیرتر از گربه‌ای است که در ایالت اورگن آمریکا، رکوردار این عنوان است.  

 
این شهروند انگلیسی با اطمینان می‌گوید که گربه او پیرترین گربه جهان است. به گفته او، چشمان این گربه به تازگی بر اثر کهولت سن ضعیف شده و تعدادی از دندانهای آن نیز افتاده است؛ اما هیچ مشکل جسمی دیگری ندارد.  

 
سالی براون که به مدت 24 سال به عنوان پرستار حیوانات در مراکز مختلف خدمت کرده است، مدعی است هنری را در سال 1986 از یک مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در کمبریج تحویل گرفته است. وی علاوه بر هنری، 14 گربه دیگر نیز دارد که سن برخی از آنها به 24 سال رسیده است.
 

 
پیرترین گربه جهان را ببینید (+عکس)
 

گربه پیر

 
پیرترین گربه جهان را ببینید (+عکس)
 
پیرترین گربه جهان را ببینید (+عکس)
 

وی دلیل عمر طولانی گربه‌های خود را توجه به رژیم غذایی و محبت زیاد به آنها می‌داند. او هر روز به گربه‌های خود مکمل‌های غذایی مختلف حاوی پروتئین مرغ و ماهی می‌دهد!

 
گینس اعلام کرده است برای ثبت نام این گربه در کتاب رکوردهای گینس، کارشناسان و دامپزشکان مورداعتماد این موسسه باید سن آن و تصاویر و ویدئوهایی که از آن در طول دو سه دهه اخیر به ثبت رسیده است را بررسی کنند.

 
متوسط عمر یک گربه 15 سال است. پیرترین گربه‌ای که نام آن تاکنون به کتاب رکوردهای گینس راه یافته است، یک گربه از ایالت تگزاس آمریکا بود که در سال 1967 در 38 سالگی مُرد.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها:

رکوردهای جالب

بیشتر بخوانید
خانمی با بزرگترین باسن جهان (عکس) این زن با ثبت رکوردی عجیب بزرگترین باسن دنیا نامش را در کتاب گینس به ثبت رساند. به گزارش تالاب این زن ۴۲۰ پوند وزن دارد و صاحب ۴ فرزند است! ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي