قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

مردی با بلندترین ریش های دنیا در بریتانیا + عکس

مردی با بلندترین ریش های دنیا در بریتانیا + عکس

مردم دنیا دست به چه کارهایی برای رکورد شکنی که نمی زنند. خوبه کتاب گینس هم وجود داره که این عجایب را ثبت کنه…

 

این مرد بریتانیایی بلندترین ریش های دنیا را دارد و رکورد ریش بلندترین مرد جهان را از آن خود کرده است. ریش های این مرد طولی بالغ بر 50 سانتیمتر دارد و همه جهان را حیرت زده کرده است.

 

به گزارش تالاب همسر این مرد که در کار آرایشگری است می گوید چندان توجهی به آن ندارم.دوست دارم بدون ریش او را ببوسم.اما چاره ندارم و خودم را با شرایط وفق داده ام.وی می افزاید می دانم که انرا نمی تراشد بنابر این از او تقاضا نمی کنم.هنگامی که قصد بیرون رفتن از خانه را داریم او بیش از من به سر و وضع خود می رسد.به ریشش روغن می زند و هر روز صبح انها را شستشو می دهد.او ریشش را بیش از هر چیزی دوست دارد.

 

مردی با بلندترین ریش های دنیا در بریتانیا + عکس

داشتن ریش و سبل های عجیب و غریب و شرکت در مسابقات حال و هوای خاص خود را می طلبد.مرد بریتانیایی با داشتن ریش حدود نیم متری عنوان بلند ترین ریش را با خود یدک می کشد.خانمش هر چند مخالف گذاشتن ریش است اما چاره ای جز کنار امدن با این موضوع ندارد.
 

به گزارش تالاب مایکل لگی 29 ساله صاحب بلندترین ریش در بریتانیاست.او 4 سال وقت گذاشته تا توانسته برای خود ریش 365 سانتی متری دست و پا نماید.میشل لگی در روتردام سوث یورک زندگی می نماید و صاحب 2 فرزند است.وی می گوید تا کنون در 12 مسابقه شرکت کرده و توانسته ام در 10 مسابقه نفر برتر شوم.اخرین عنوانی که بدست اورم در مسابقات ریش و سبیل در شهر “بث”در ماه سپتامبر بود.

 

مردی با بلندترین ریش های دنیا در بریتانیا + عکس

 

گاهی اوقات خانم تونی 24 ساله به وی کمک می نماید تا در مسابقات بهتر بدرخشد.مایکل می گوید در ابتدا تونی می گفت ریشم احمقانه بنظر می رسد اما اکنون خودش را با ان وفق داده است.

 

 

 

تهیه و تنظیم : بخش سرگرمی تالاب

 

 

رفع سفيدي مو

رکوردهای جالب

بیشتر بخوانید
پسری با بزرگترین پاهای دنیا (عکس) این پسر رکورد بزرگترین پاهای دنیا را در گینس ثبت کرده است. مجله تالاب : پسر 19 ساله به نام کارل گریفین جایزه رقابت بزرگترین پاهای دنیا را در بریتانیا از ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ماجرای آدم ربایی و تجاوز جنسی در تهران !+ فیلم
ماجرای آدم ربایی و تجاوز جنسی در تهران !+ فیلم
مشاهده بیشتر