مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

تصاویری از مدل ابروی عجیب مدلینگ یونانی

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 20 سپتامبر 2017
تصاویری از مدل ابروی عجیب مدلینگ یونانی

ابروهای پرپشت مدل یونانی

 

در یونان یک مدل خانم که نسبتا صورت جذابی دارد و دارای ابروهای پرپشتی است به هیچ وجه علافه ندارد تا ابروهایش را کوتاه کند در ادامه با ما همراه باشید .

 

 به گزارش تالاب مدل ابروهای پیوندی و یا مدل قجری که در دوران قدیم در ایران مد بوده و یک آپشن مثبتبرای دختران دم اقبال محسوب می شده است.

 

به گزارش تالاب یک مدل یونانی با با ابروهای پیوندی تمام مدل هاي ابرو رابه بحران کشیده و با این مدل ابرو توانستهرکورد زیباترین مدل ابرو رابه خود اختصاص دهد.صوفیا , مدل یونانی می گوید برای من سلیقه خودم مهم است و این مدل پیوندی و پهن را دوست دارم و می دانم احتمالا مورد پسند و باب سلیقه خیلی از افراد نباشم,

 

 

اما من همینم که هستم و می خواهم این مدل باشم.من به این شکل و با این مدل ابرو قشنگترم و افرادی که دیگران رابه علت مدل مو و تیپ و ظاهر مسخره میکنند.

 

تصاویری از مدل ابروی عجیب مدلینگ یونانی

 

افرادی هستند که خودشان این کارها را نکردند.صوفیا میگوید; هیچوقت تا خودتان کاری که دیگران انجام دادند نکردید درباره آن ها پیش داوری نکنید.

 

تصاویری از مدل ابروی عجیب مدلینگ یونانی

انواع ابروهای پرپشت

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

تفریحی و سرگرمی

مطالب بیشتر
عكس های دیده شده از نانسی عکس هایی کمیاب از نانسی عجرم خواننده معروف عربی عكس های دیده شده از نانسی عکس هایی کمیاب از نانسی عجرم خواننده معروف عربی عکس هایی کمیاب از نانسی عجرم خواننده معروف عربی عکس ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي