مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

اقدام خداپسندانه فرهاد مجیدی (عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 9 ژوئن 2016
اقدام خداپسندانه فرهاد مجیدی (عکس)

کودکی که دست هایش را از دست داده بود.

 

به گزارش تالاب علی هاتفی کودک بجنوردی که در یک حادثه تلخ هر دو دست خود را از دست داده،روزگار سختی را سپری می کند.قصه از جایی شروع شد که حدود سه ماه قبل،علی به اصرار خود همراه پدرش به سر کار او که لوله کشی است رفت.لحظه ای که پدر دنبال کار رفته بود، علی لوله ای را بلند کرد که به دوست پدرش کمک کند،

 

میله سنگین بود و دستان کوچک علی طاقت نگاه داشتن لوله آهنین را نداشت.ناگهان میله خم شد و روی کابل برق افتاد و برق فشار قوی دو دست کوچک علی کوچولو را لرزاند و سوزاند.علی به تهران منتقل شد اما دستان کوچکش آنقدر سوخته بود که پزشکان برای زنده ماندنش مجبور شدند هر دو دست را از کتف قطع کنند.

 

کمی بعدتر،بانویی نیکوکار همه هزینه های درمان علی را پرداخت کرد اما کودک قصه ما دست هایش را می خواهد.پزشکان گفته اند می توانند برای علی پروتز هوشمند بگذارند، پروتزی که متحرک است و او با کمک آنها می تواند غذا بخورد، دکمه های لباسش را ببندد، کتابش را ورق بزند، قلم به دست بگیرد و زندگی کند.

 

اقدام خداپسندانه فرهاد مجیدی (عکس)

اما …اما اما مشکل این است که این کار برای پدر علی 140 میلیون تومان آب می خورد و حتما می دانید چنین پولی در رویا هم برای خانواده علی دیده نمی شود.علی در میان حرف هایش روزی،از علاقه اش به دیدن فرهاد مجیدی صحبت کرده بود و اینکه دوست دارد روزی او را از نزدیک ببیند.

 

موضوع از طریق فرزاد به اطلاع برادر فرهاد رسید و کاپیتان اسبق آبی ها گفت مشتاقانه علاقمند است به دیدار این کودک برود و هزینه درمان پروتز را بپردازد.قرار و مدار اولیه گذاشته زوده و فرهاد به زودی بمب بزرگی را فرسنگ ها آن سوتر از مستطیل سبز منفجر خواهد کرد.

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

تفریحی و سرگرمی

مطالب بیشتر
همه چیز درباره عفونت های زنانه بهداشت زنانه و عفونت هایی که سلامتی زنان را به خطر می اندازد.   پیشگیری از بروز عفونت های تناسلی در صورت استفاده از عوامل مستعدکننده عفونت نظیر آی.یو.دی (IUD) باید به طور ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي