مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید کدام مسواک مانع پوسیدگی دندانم می‌شود؟ (مسواک مناسب) کدام مسواک مانع پوسیدگی دندانم می‌شود؟ (مسواک مناسب) نکاتی مهم در سلامت و بهداشت دهان و دندان | بهترین مسواک نکاتی مهم در سلامت و بهداشت دهان و دندان | بهترین مسواک تجاوز جنسی به چه تجاوزی گفته می شود؟ (+ بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا) تجاوز جنسی به چه تجاوزی گفته می شود؟ (+ بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا) نام افراد مشهور متولد اسفند ( ایرانی و خارجی) نام افراد مشهور متولد اسفند ( ایرانی و خارجی) خصوصیات متولدین زن و مرد اسفند ماه | شخصیت متولد اسفند ماه خصوصیات متولدین زن و مرد اسفند ماه | شخصیت متولد اسفند ماه تعبیر خواب بزرگان از کلمه  آبیاری گلها در خواب | تعبير خواب آبیاری گل ها تعبیر خواب بزرگان از کلمه آبیاری گلها در خواب | تعبير خواب آبیاری گل ها فال روزانه شنبه 28 بهمن ماه 96 فال روزانه شنبه 28 بهمن ماه 96 رابطه جنسی وزیران با کارمندان زیبای زن در استرالیا ممنوع شد ! رابطه جنسی وزیران با کارمندان زیبای زن در استرالیا ممنوع شد ! طلاق تلفنی زن و شوهر در تاجیکستان (عکس) طلاق تلفنی زن و شوهر در تاجیکستان (عکس) تصاویر شاهرخ استخری + عکس های جدید شاهرخ استخری تصاویر شاهرخ استخری + عکس های جدید شاهرخ استخری زن و مرد لخت و برهنه در حمام پارک آبی گرم ژاپن (عکس) زن و مرد لخت و برهنه در حمام پارک آبی گرم ژاپن (عکس) حلوای عربی | طرز تهیه حلوای عربی مجلسی + تزیین حلوا حلوای عربی | طرز تهیه حلوای عربی مجلسی + تزیین حلوا عکس های روز سپندارمذگان روز عشق ایرانی | عکس تبریک سپندارمذگان عکس های روز سپندارمذگان روز عشق ایرانی | عکس تبریک سپندارمذگان بیوگرافی رهام هادیان | همسر و عکس های رهام هادیان خواننده ماکان بند بیوگرافی رهام هادیان | همسر و عکس های رهام هادیان خواننده ماکان بند
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

معرفی مدیران ارشد زن در گوگل

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 1 جولای 2017
معرفی مدیران ارشد زن در گوگل

برترین مدیران ارشد زن در گوگل

 

گوگل شرکتی با سهامی عام هست که در اساسٔ جستجوی اینترنتی، رایانش ابری و تبلیغات سرمایه‌گذاری میکند. شرکت‌هاي Fortune 100 هیچ گاه زنان را در سمت‌هاي بالای مدیریتی قرار نمی دهند و شرکت‌هاي فناوری نیز استثنا نیستند، در این میان تنها 3 شرکت برتر فناوری آمریکایی از زنان بعنوان مدیران ارشد بهرهگیری می کنند.

 

به گزارش تالاب: شرکت‌هاي Fortune 100 هیچ گاه زنان را در سمت‌هاي بالای مدیریتی قرار نمیدهند و شرکت‌هاي فناوری نیز استثنا نیستند، در این میان تنها 3 شرکت برتر فناوری آمریکایی از زنان بعنوان مدیران ارشد بهرهگیری میکنند.

 

البته مدیر عامل گوگل و مدیر ارشد اجرایی شرکت آلفابت مرد میباشند، زنان بخش زیاد‌اي از نقش هاي رهبری در این شرکت را تشکیل میدهند و به طور دقیق 46 درصد از تیم مدیریت گوگل را زنان تشکیل می دهند. البته 6 مدیر زن و 7 مدیر مرد به صورا کامل برابر نیستند، این میزان حضور زنان در تیم ارشد یک شرکت برتر فناوری بسیار عالی هست.

 

این در حالی هست در بین 11 مدیر ارشد اجرایی شرکت اپل، تنها یک زن یعنی Angela Ahrendts «تائی رئیس ارشد فروش» حضور دارد. عملکرد مایکروسافت در این اساس کمی بهتر هست و سه زن در بین 15 مدیر ارشد این شرکت حضور دارند.

 

اینتل 6 مدیر زن دارد با این حال تعداد مدیران ارشد اجرایی‌اش 22 نفر هست. 4 مدیر از 21 مدیران اجرایی شرکت IBM را نیز زنان تشکیل میدهند و مدیر عامل این شرکت نیز یک زن یعنی Ginny Rometty هست.

 

در ادامه به صورت خلاصه با مدیران ارشد زن فعال در شرکت گوگل آشنا خواهیم شد.

 

Susan Wojcicki، مدیر عامل یوتیوب

معرفی مدیران ارشد زن در گوگل

با زنانی که نیمی از تیم مدیریتی گوگل را تشکیل میدهند آشنا شویم

این زن 16 امین و نخستین کارمندی بود که گوگل استخدام کرد و در سال 2014 میلادی پیروز شد مدیر عامل سرویس پیروز یوتیوب شود. Wojcicki بعنوان نائب رئیس ارشد مدیریت محصول گوگل دو محصول تبلیغاتی مهم گوگل یعنی AdWords و AdSense را مدیریت کرد.

 

Susan Wojcicki نقش پر رنگی در تاسیس گوگل نیز داشته هست او در زمان شروع به کار گوگل، پارکینگ خود را به لری پیج و سرگئی برین اجاره داد.

 

Diane Greene، نائب رئیس ارشد Google Cloud

معرفی مدیران ارشد زن در گوگل

 

با زنانی که نیمی از تیم مدیریتی گوگل را تشکیل میدهند آشنا شویم

در نوامبر سال 2015 میلادی گوگل شرکت Bebop Technologies که را خریداری کرد که توسط Diane Greene مدیریت می‌شد را خریداری کرد و سپس هیئت مدیره خود را متقاعد کرد که Greene را بعنوان مدیر بخش‌هاي گوناگون کسب‌و کارهای ابری گوگل شامل Google for Work، Cloud Platform و Google Apps استخدام کنند.

 

Greene یکی از اسطوره‌هاي دره سیلیکون هست او اواخر دهه 1990 با همکاری همسرش و یکی از استادان استنفورد شرکت VMware را تاسیس کرد و سپس در سمت مدیر عاملی این شرکت قرار گرفت.

 

Jessica Powell، نائب رئیس ارتباطات بین الملل

معرفی مدیران ارشد زن در گوگل

با زنانی که نیمی از تیم مدیریتی گوگل را تشکیل می دهند آشنا شویم

این زن نخستین بار در سال 2006 میلادی به گوگل پیوست و در قبل در سمت‌هاي مختلفی همچون مدیریت تیم‌هاي روابط عمومی گوگل در آسیا، اروپای شرقی و بازارهای نوظهور را به عهده داشته هست. پس از این که مدیر قبلی روابط عمومی گوگل یعنی Rachel Whetstone در سال 2015 این شرکت را ترک کرد، Powell جایگزین او شد.

 

Lorraine Twohill، نائب رئیس ارشد بازاریابی جهانی

معرفی مدیران ارشد زن در گوگل

با زنانی که نیمی از تیم مدیریتی گوگل را تشکیل می دهند آشنا شویم

Twohill بیش از یک دهه هست که با گوگل همکاری می کند و در سال 2014 میلادی، ارتقای شغلی گرفت و بعنوان نائب رئیس ارشد بازاریابی جهانی گوگل گزینش شد. او مسئول بازرسی بر تغییر لوگوی گوگل در سال 2015 بود و مغز متفکر تعداد زیادی از آگهی‌هاي تبلیغاتی پیروز گوگل بود.

 

Jen Fitzpatrick، مدیر ارشد سرویس‌های Maps، Local و Geo

معرفی مدیران ارشد زن در گوگل

با زنانی که نیمی از تیم مدیریتی گوگل را تشکیل می دهند آشنا شویم

این زن در تابستان 1999 بعنوان کارآموز وارد گوگل شد و تا به امروز در سمت‌هاي مختلفی در این شرکت مشغول به کار بوده هست. او در سال 2014 میلادی بعنوان مدیر بخش Maps گزینش شد. او هم موسس تیم User Experience گوگل هست و مسئولین بازرسی بر توسعه نرم افزاری محصولاتی مثل Google Search، AdWords و News بوده هست.

 

Ruth Porat، نائب رئیس ارشد و CFO

معرفی مدیران ارشد زن در گوگل

با زنانی که نیمی از تیم مدیریتی گوگل را تشکیل میدهند آشنا شویم

Porat در مارس 2015 میلادی بعنوان CFO اخیر به گوگل پیوست اما او پیش از آن بعنوان قدرتمندترین زن در وال استریت شناخته می‌شد. از آن زمان تا به امروز Porat گوگل را در تغییرات زیر ساختی هممراهی کرده و نقش موثری در کاهش هزینه‌هاي این شرکت داشته هست.

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي