قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

تصویری جالب از چهره جوان زن 50 ساله چینی

تصویری جالب از چهره جوان  زن 50 ساله چینی

چهره جوان زن 50 ساله چینی

 

این زن 50 اله چینی که « لیویلین » نام دارد و نیز دارای یک پسر هست که در زمان پیاده روی با پسرش تعجب همگان را برمی انگیزد با ما در سایت تالاب باشید زیبایی و جوانی آرزوی هر شخصی هست اما بدست آوردنش هم کار آسانی نیست

 

“لیویلین” زن چینی که زیبایی و جوانی اش این روزها شهرت جهانی یافته به علت داشتن پوستی جوان ، تیپ متناسب و آمادگی جسمانی بی نظیر نصف سن حقیقی اش به نظر می‌رسد.سن حقیقی او ۵۰ سال هست اما هیچ کس نمیتواند باور کند که این زن چینی بیش از ۳۰ سال سن داشته باشد.

 

او عکسهایی به همراه پسر جوانش دارد که باور این که “لیو” پسری به این سن دارد را سخت می‌کند.بیشتر مردم فکر می‌کنند که آن ها نامزد میباشند تا مادر و پسر.این زن میانسال جوان چهره برای داشتن چنین اوضاع جسمی و ظاهری سعی کرده و جوانی او به سادگی حفظ نشده هست.

 

به گزارش تالاب ورزش ، ورزش ، ورزش این تنها راز شگفت انگیز بودن اوست که ۲۰ سال جوان تر از سن حقیقی اش تصور میشود.ورزش شنا ، دو و حتی بوکس اصلی ترین تمرینات اوست اما گزینش رشته ورزشی خاص راز اصلی نیست بلکه مداومت در انجام مهم هست ، “لیو” سالهاست که هر روز ۲ ساعت ورزش می‌کند.

 

تصویری جالب از چهره جوان  زن 50 ساله چینی

چهره جوان زن 50 ساله چینی

 

او می‌گوید:تا قبل از سن ۳۰ سالگی هیچ وقت به طور جدی ورزش نکرده بودم اما بعد از آن تصمیم گرفتم تا با ورزش جوانی و سلامت خود را حفظ کنم که گرچه نتیجه بخش نیز بود.سال قبل مسافت ۳۷ مایلی بین سوماترا و پنی سولار مالزی را شنا کردم و قصد داریم در آینده نزدیک رود هان در سئول کره جنوبی را نیز شنا کنم.

 

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
اگر زن شما زشت است حشیش بکشید اگر زن شما زشت است حشیش بکشید! تعجب نکنید این فتوای یک مبلغ مغربی است. یک مبلّغ سَلفی مغربی، در مسجدی در جنوب این کشور، فتوایی عجیب و بی‌سابقه صادر ...

مجتمع فني تهران

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

خیانت زن و رابطه جنسی با دوست همسرش
خیانت زن و رابطه جنسی با دوست همسرش
مشاهده بیشتر