دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

خطرناک ترین زن قاچاقچی جهان (ساندرا آویلا بلتران)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 21 ژانویه 2018
خطرناک ترین زن قاچاقچی جهان (ساندرا آویلا بلتران)

خطرناک ترین زن قاچاقچی دنیا

این زن خطرناک بزرگ ترین باند مواد مخدر را مدیریت می کرد و یکی از خطرناکترین قاچاقچی هاي مواد مخدر جهان به شمار می‌رود.

 

خطرناک ترین زن قاچاقچی جهان با لقب ملکه اقیانوس آرام «ساندرا آویلا بلتران» یکی از خطرناک ترین زنان قاچاقچی در دنیاست, به خاطر مسیری که برای قاچاق انتخاب کرده بود از طرف رسانه ها, “ملکه اقیانوس آرام” لقب گرفت.

خطرناک ترین زن قاچاقچی جهان (ساندرا آویلا بلتران)

 

به گزارش تالاب ساندرا در اکتبر 1960 در کشور کشور مکزیک و در خانواده ای به جهان آمد که همگان از اعضای کارتل معروف “گادالاجارا” به رهبری رافائل کارو بودند که از کشور کشور مکزیک هرویین و ماری جوانا به ایالات امریکا میبرد. پدربزرگ ساندرا, به جرم قاچاق مواد مخدر به 40 سال حبس محکوم شده بود.

 

خطرناک ترین زن قاچاقچی جهان (ساندرا آویلا بلتران)

 

در خانواده مادری هم که قاچاق کوکایین از کوچک ترین کارهای خلافی بود که انجام می شد. به موجب داشتن چنین خانواده ای, ساندرا از همان نوجوانی با معروف ترین و بزرگ ترین قاچاقچیان کشور کشور مکزیک دیدار کرده و آن ها را می شناخت.

 

خطرناک ترین زن قاچاقچی جهان (ساندرا آویلا بلتران)

دستگیری ساندرا آویلا بلتران توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر
ساندرا دو بار ازدواج کرد, هر دو همسر او, افسران سابق پلیس بودند که از کار خود استعفا داده و به باندهای قاچاق ملحق شده بودند, هر دو نفر آن ها هم در انتها توسط قاتلان اجاره ای کشته شدند. پس از آن, ساندرا با فردی به اسم «خوان رامیرز» با اسم مستعار ببر آشنا شد و همان دوران بود که توسط او به سرپرستی یکی از باندهای قاچاق در کلمبیا انتخاب شد.

 

خطرناک ترین زن قاچاقچی جهان (ساندرا آویلا بلتران)

 

آن ها کوکایین را از کلمبیا توسط کشتی از اقیانوس آرام به کشور هاي دیگر می فرستادند. در یکی از این سفرها در سال 2001 کشتی با 9 تن کوکایین به دست پلیس افتاد و رامیرز نیز دستگیر شد و از آن دوران به بعد بود که ساندرا به عنوان رهبر کل کارتل رامیرز انتخاب شد.

 

خطرناک ترین زن قاچاقچی جهان (ساندرا آویلا بلتران)

 

در سال 2002 پسر ساندرا ربوده شد و آدم ربایان از او درخواست پنج میلیون دلار پول کردند ولی ساندرا پیروز شد بدون دخالت پلیس, پسر خود را نجات دهد اما این کار او باعث شد که نیروهای پلیس مشکوک شوند که کسی هنوز راه رامیرز را ادامه می‌دهد. چهار سال طول کشید تا 30 تیم مختلف پلیس فدرال, پیروز به دستگیری ساندرا در مکزیکوسیتی بشوند.

 

خطرناک ترین زن قاچاقچی جهان (ساندرا آویلا بلتران)

 

او به غیر از قاچاق مواد مخدر از کلمبیا به کشور کشور مکزیک, به میلیاردها دلار پولشویی و داشتن سلاح بدون مجوز نیز متهم شد.ساندرا پس از سپری کردن مدتی از محکومیتش در کشور ایالات امریکا در سال 2015 آزاد شد و به کشور کشور مکزیک رفت. جالب اینجاست که حالا ساندرا در کشور کشور مکزیک از محبوبیت زیادی برخوردار است و مردم او را به عنوان یک زن پیروز و مبارز و بازرگان حرفه ای می شناسند.

 

رفع سفیدی مو

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
بدن انعطاف پذیر مرد هندی (عکس) پسر هندی که بدنش هیچ استخوانی ندارد    فرض کنید شخصی هیچ استخوانی در بدن نداشته باشد، چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ او میتواند هر حرکت انععطاف پذیری بخواهد انجام دهد. یاش شاه، ...

مکان تبلیغات شما در تالاب

دکتر تاج بخش

جدیدترین مطالب سایت