مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

دو دختر همجنس باز که برای اولین بار در تایوان عقد کردند (عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 14 نوامبر 2017
دو دختر همجنس باز که برای اولین بار در تایوان عقد کردند (عکس)

عقد دو همجنس باز دختر در تایوان

 

می‌خواهیم با دو دختری آشنا شویم که برای نخستین بار در تایوان با هم ازدواج کردند و حواشی هاي زیادی را دیدند.

 

این دو زن همجنس گرا، نخستین ازدواج همجنس گرایی بودایی را در کشور تایوان جشن میگیرند. امروز، دو زن، با اقدام خود همچون نخستین زوجی که ازدواج هم جنس گرایی بودایی را در تایوان به ثبت رساندند، حقوق بشر را امیدوار ساختند که مردم این جزیره به سمتی سوق پیدا خواهند کرد تا نخستین کشور آسیایی باشند که ازدواج همجنس گرایان را قانونی می کند!
 
دو دختر همجنس باز که برای اولین بار در تایوان عقد کردند (عکس)
 
فیش هوانگ و یو یا- تینگ، که مدت ۷ سال هست با یک دیگر زندگی میکنند، در صومعه اي در تویایوان، واقع در شمال تایوان، با دعا و هماوایی نزدیک به ۳۰۰ بودایی، بجای حلقه، با یک دیگر تسبیح هاي دعا رد و بدل کردند و با هم پیمان ازدواج بستند. به گزارش سایت تالاب بعد از آنکه این زوج پیش شی چاو- هوی، رهبر بودایی و پروفسور دانشگاه آمدند تا سوال کنند آیا دین انها همجنس گرایی را محکوم کرده یا نه، وی توصیه کرد مراسم عقد انها را خودش انجام می‌دهد.
 
دو دختر همجنس باز که برای اولین بار در تایوان عقد کردند (عکس)
 
به گزارش سایت تالاب این زوج با دعا و هماوایی ۳۰۰ بودایی، در صومعه اي در شمال تایوان با هم ازدواج کردند.فیش هوانگ، ماه قبل به خبرگزاری تایپه تایمز گفت: ما اینکار را هم به خاطر خود ما و هم بخاطر دیگر همجنس گرایان انجام می‌دهیم. خانواده هاي این زوج جهت دور ماندن از دقت رسانه ها، بعد از موافقت نخست برای حضور در مراسم، در آنجا حضور نیافتند.
 
دو دختر همجنس باز که برای اولین بار در تایوان عقد کردند (عکس)
 
نخستین ازدواج علنی همجنس گرایان در تایوان، درسال ۱۹۹۶ روی داد، اما این نخستین ازدواج بودایی هاست که تا کنون به ثبت رسیده هست.گروه هاي طرفدار همجنس گرایی، رییس جمهور ما یینگ- جئو را تحت فشار قرار می‌دهند تا ازدواج همجنس گرایان را قانونی اعلام کند و اجازه دهد زوج هاي همجنس گرا پیش از آنکه دوره ریاست جمهوری اش در ۲۰۱۶ به اتمام برسد، با هم ازدواج کنند.
 
دو دختر همجنس باز که برای اولین بار در تایوان عقد کردند (عکس)
 
دو دختر همجنس باز که برای اولین بار در تایوان عقد کردند (عکس)
 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو