مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس کودک آواره زلزله زده (عکس) کودک آواره زلزله زده (عکس) نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) تصاویری داغ از الهام حمیدی در کنار مجری معروف تصاویری داغ از الهام حمیدی در کنار مجری معروف از سیر تا پیاز زندگی جنیفر لوپز به همراه عکس های داغ او از سیر تا پیاز زندگی جنیفر لوپز به همراه عکس های داغ او گفتگو عاشقانه با آزاده نامداری و همسر دومش گفتگو عاشقانه با آزاده نامداری و همسر دومش روشی از رژیم لاغری که میتواند عمر را طولانی کند ! روشی از رژیم لاغری که میتواند عمر را طولانی کند ! شعر خواندنی عاشقانه و خنده دار شعر خواندنی عاشقانه و خنده دار
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

رسم و رسوم جالب بسته شدن تازه داماد بر روی تابلوی راهنمایی و رانندگی

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 17 اکتبر 2017
رسم و رسوم جالب بسته شدن تازه داماد بر روی تابلوی راهنمایی و رانندگی

تازه دامادی که بر روی تابلو بسته شد 

 

می‌خواهیم با روستایی آشنا بشویم که عرف و رسومات جالبی دارد در ادامه می‌توانید با عرف و رسوم دیدنی بسته شدن تازه داماد بر روی تابلوی رهنمونی و رانندگی تالاب را دنبال نمایید. 

 

مهمان نوازی دیدنی تازه داماد کشاورز با سرگین گاو شاید این عکس در نوع خود مضحک ترین روش برای پذیرایی از تازه دامادی باشد که قرار هست چند روز اینده به منزل بخت برود.تعدادی از رفقا داماد هنگامیکه متوجه شدند دوست کشاورزشان قرار هست چند روز اینده جشن عروسی برگزار نماید به روش متمایز از وی پذیرایی نمودند.

 

این عکس جوانی را نشان می‌دهد که لخت به تابلوی رهنمونی و رانندگی با طناب بسته شده هست.تعدادی از رفقا مزرعه دار بی نام، تازه داماد را گرفتند و به مشروب فروشی برده و تا در توان داشتند به وی مشروب دادند.گذشته از این که پلیس از راه برسد چند نفر از عابران پیاده از وی عکس گرفتند ودر فضای مجازی توزیع نمودند.این اتفاق در گوردبریج حدود چهار مایلی سنت اندروز رخ داد.

 

به گزارش تالاب استیون ریپر یکی از رفقا داماد میگوید پس از این که متوجه شدیم قرار هست داماد شود وی را لخت نمودیم و گونی ضخیمی به سرش کشیدیم و وی را به مشروب فروشی برده و تا در رگ جا داشت به وی مشروب نوشاندیم.آنگاه وی را با روغن سوخته تراکتور و سرگین گاو معطر و آنگاه وی را به تابلو”سرعت بیش از 40 کیلومتر مجاز نیست بستیم.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو