دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

راز طول عمر و زندگی پیرمرد 109 ساله (عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 18 ژانویه 2018
راز طول عمر و زندگی پیرمرد 109 ساله (عکس)

راز سلامتی و طول عمر پیرمرد 109 ساله

پیرمرد 109 ساله و زندگی سالم بدون هیچ گونه بیماری که باعث تعجب پزشکان شده است . این پیرمرد در کارناتاکا با شغل کشاورزی هزینه هاي زندگی اش را تامین میکند. به گزارش تالاب: پیرمرد 109 ساله “بهاگاوانت پادتی” با بیش از 109 سال سن معتقد است راز طول عمر و سلامتی او در چنین سنی تنها و تنها کشاورزی است و این ارتباط او با زمین چنین حال خوبی را برایش ایجاد کرده است.

 

او می‌گوید :من یک پیرمرد 109 ساله نیستم بلکه جوان 109 ساله هستم ؛ من کاملا از لحاظ جسمی و روحی سالم و هیچ مشکلی ندارم فقط تنها مشکل شنوایی است که بالا بودن سن مرا فاش می‌کند.شغل کشاورزی از پدرم به من به ارث رسیده است و هرگز ازآن خسته نمیشوم.

 

این پیرمرد 109 ساله در سن نوجوانی ازدواج کرده و صاحب 12 فرزند شده است ؛ 3 فرزند او در سن نوجوانی از جهان رفته اند و الان او 9 فرزند 5 دختر و 4 پسر دارد.

راز طول عمر و زندگی پیرمرد 109 ساله (عکس)

راز طول عمر پیرمرد 109 ساله

 

سن فرزندانش 75 تا 85 سال است.”پادتی” میگوید :بعد از آنکه پسرانم هرکدام برای ادامه زندگی به جایی رفتند تصمیم گرفتم به روستای پدری ام بازگردم و زمین هایي که به من ارث رسیده بود را آباد سازم ، از همان زمان شروع به کشاورزی کردم و احساس کردم روز به روز جوان تر و سرحال تر شدم.

 

اگر تغذیه ي من برای شما سوال است باید بگویم نارگیل و شکر زرد خوردنی هاي مورد علاقه من هستند و احساس میکنم میوه نارگیل یکی از دلایل سلامتی و طول عمر من بوده است.

همسایگان این مرد میگویند که او مردی قوی و سالم است و گاهی برای ما هم قابل باور نیست که 109 سال سن داشته باشد ، به تنهایی با گاوش زمین را شخم می‌زند و تمام کارهای کشاورزی مزرعه اش را انجام می‌دهد فقط گاهی نوه ي دختری اش به او کمک می‌کند.

 

برچسب‌ها:

رفع سفیدی مو

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
حاشیه های جنجالی فصل دوم سریال شهرزاد حاشیه های جنجالی فصل دوم ماجرای «شهرزاد 2»   حاشیه هاي غوغایی فصل دوم سریال شهرزاد را در این مقاله دیدن نمایید با ما در سایت تالاب باشید فصل دوم سریال ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي