قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

زیباتر شدن دختر توسط مادر با روشی عجیب (عکس)

زیباتر شدن دختر توسط مادر با روشی عجیب (عکس)

کار عجیب این مادر برای زیبایی دخترش !

اینم کار عجیب مادری که می‌خواست دخترش را زیباتر کند ! شنیدن برخی از خبرها یا اتفاقات باور کردنش بسیارسخت هست اما حقایق دارد به گزارش تالاب قاشق ابزار مادری بود که سال ها کار عجیب برای زیبایی دختر صورت گردش را تکرار کرد. یک زن طی اقدامی عجیب پس از آنکه کودک به سن دو سالگی می‌رسد، به دفعات منظم و هر روز آغاز به ماساژ صورت دختر خود با قاشق کرد.

 

هدف او آن بود که صورت دخترش کوچکتر و لاغرتر شود و چانه اش نوک تیز تر شده و صورتش چندان گرد نباشد و پلکش بطور زیبایی نشان داده شود.او هر روز صورت کودک را با قاشق سرد ماساژ داده ودر قسمت بالای چشمانش به مدت 20 دقیقه هر روز اینکار را انجام می داد.

 

دیدنی هست بدانید که اینکار زمانی عجیب تر میشود که بدانید او حتی تا همین حالا که دخترش 16 ساله شده هست همان کار رابه صورت هر روز انجام میدهد.

 

زیباتر شدن دختر توسط مادر با روشی عجیب (عکس)

 

هرچند که با دیدن عکس هاي گذشته و بعد این دختر خانم، واقعا نمیتوان تفاوت خاصی را در او دیدن کرد.

 

این دختر حتی در کودکی خوشگل بوده و اکنون نیز تبدیل به دختری خوشگل شده هست و برخلاف خواسته مادرش که سعی داشت صورت گرد وی را عوض کرده و به او چانه تیزی بدهد، بعد از گذشت این درمان، او همچنان صورت گردی دارد.

 

برچسب‌ها:

رفع سفيدي مو

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
عکس جالب اینشتین و چارلی چاپلین در کنار یکدیگر به تازگی عکسی از دو چهره مشهور تاریخ در کنار یکدیگر منتشر شده که جنجال بسیار زیادی در اینترنت به پا کرده است. عکس آلبرت انیشتین و چارلی چاپلین در ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
تجاوز جنسی به زنی که شوهرش او را اجاره داد !+ فیلم
تجاوز جنسی به زنی که شوهرش او را اجاره داد !+ فیلم
مشاهده بیشتر