مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

مادری که به اشتباه فرزندش را از بیمارستان تحویل گرفت (عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 4 اکتبر 2017
مادری که به اشتباه فرزندش را از بیمارستان تحویل گرفت (عکس)

فرزند اشتباه پس از زایمان مادر 

 

در یکی از بیمارستان هاي اروپا مادری به اشتباه فرزندش را از بیمارستان گرفت و شوکه عجیبی به او وارد شد .

 

به گزارش تالاب پس از انجام زایمان در بیمارستانی در منطقه ” ورونش” روسیه پرستاران بیمارستان به ” اکسانا کلسنیکف ” خبر داده بودند که نوزادش دختر هست اما او در منزل با مشاهده یک پسر در شوک و حیرت فرو رفت.

 

” اکسانا” در این خصوص گفت :” هنگامیکه نیت داشتم نوزادم رابه حمام ببرم از چهار فرزند دیگرم خواستم تا اولین حمام رفتن خواهرشان را تماشا کنند. اما در ادامه ناگهان متوجه شدم, که این نوزاد یک پسر هست. “

 

او افزود:” پس از زایمان، تنها یک لحظه صورت نوزادم را دیدم و به دلیل خطر عفونت بلافاصله وی را از اتاق بردند. سپس از پرستار پرسید که نوزادم پسر هست یا دختر اما او هیچ پاسخی به من نداد. دوباره پرسشم را تکرار کردم و بازهم بی پاسخ ماند.

 

مادری که به اشتباه فرزندش را از بیمارستان تحویل گرفت (عکس)

 

“این در حالی هست که طبق مدارک بیمارستان که در اختیار این زن قرار گرفته هست فرزندش دختر بوده هست اکسانا در خصوص تصویر العملش پس از پی بردن به این اشتباه گفت:” بلافاصله با بیمارستان ارتباط گرفتم و به انها اطلاع دادم که آن ها یک نوزاد پسر رابه من تحویل داده اند. “او اکنون نگران هست که نوزاد حقیقی اش در بیمارستان به یک خانواده دیگر تحویل داده شده باشد.

 

مادری که به اشتباه فرزندش را از بیمارستان تحویل گرفت (عکس)

فرزند اشتباه از بیمارستان در آغوش مادر 

 

گفتنی هست؛ پس از انجام آزمایش DNA اکنون این بیمارستان ادعا کرده نوزادی که به این زن تحویل داده شده نوزاد حقیقی او بوده هست. این در حالی هست که اکسانا جواب آزمایش را رد کرده و تقاضای آزمایش مستقل دیگری را کرده هست.

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

تفریحی و سرگرمی

مطالب بیشتر
زیباترین دختر تایلندی که اول پسر بود (عکس) تغییر جنسیت زیباترین دختر چین   با یک خانوم ترنسی آشنا می‌شویم که واقعا خوشگل هست اما باید بدانیم که ایشان از اول پسر بودند نه دختر !!   پسر چینی ناگهان به دختری ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي