قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

زیگیل

مزایای ازدواج با دختران زیبای ایسلندی (+عکس)

مزایای ازدواج با دختران زیبای ایسلندی (+عکس)

ازدواج با دختران زیبای ایسلندی

 

با دختران این کشور ازدواج کنید و ماهانه ۵ هزار دلار دریافت کنید

 
 
برخی اخبار منتشر شده در پایگاه های اینترنتی، از اقدام تشویقی و عجیب یک دولت اروپایی برای حل مشکل کمبود زاد و ولد خبر می‌دهد.
 
 

به گزارش تالاب : برخی منابع خبری و سایت های اینترنتی چندی پیش مدعی شده اند که دولت ایسلند در شمال غربی اروپا، با انتشار بیانیه ای درخصوص آمار پایین زاد و ولد در این کشور، راهکاری را برای حل مشکل کمبود تعداد مردان در برابر زنان ارائه کرده است.

مزایای ازدواج با دختران زیبای ایسلندی (+عکس)

دختران زیبای ایسلندی

 

بنا بر ادعای این منابع، دولت ایسلند با تصویب قانونی، از اعطای مبلغ ۵ هزار دلار ماهانه به هر مرد مهاجر که در این کشور ازدواج کند، خبر داده در این بیانیه اولویت به مردان شمال آفریقا داده شده است که از توان جسمانی و معدل باروری بالا برخوردارند!

 

انتشار این خبر در میان کاربران اینترنت، موج جدیدی از واکنش ها را در پی داشته است، هرچند صحت این خبر مورد تردید است و به نظر می رسد که همانند اخبار قبلی و مشابه که درباره روسیه و دیگر کشورها مطرح شده بود، بیشتر به شایعه نزدیک باشد تا واقعیت …

 

فقط شایعه است و باید در دنیای مجازی حواستون بیشتر جمع کنید

دانلود تبليغمطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
مطالب جالب و سرگرم کننده از سرتاسر جهان (عکس) مطالب جالب و سرگرم کننده از سرتاسر جهان ساختار زبان زنان وزن:۷۰ گرم طول: ۶ متر عشوه: ۴۰ خروار قر و فر: ۵۱۲ دور در دقیقه قدرت بیان: ۲۵۰۰ اسب بخار شدت اشکریزی: ۱۲ لیتر در ساعت منطق: ...

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

آشنایی با شهر عجیب مردگان روسیه (عکس 16+)
آشنایی با شهر عجیب مردگان روسیه (عکس 16+)
مشاهده بیشتر