مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

واقعیت های خواندنی از طلاق های عجیب خانوادگی

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 3 اکتبر 2017
واقعیت های خواندنی از طلاق های عجیب خانوادگی

طلاق های متفاوت و عجیب 

 

ماجرای طلاق متاسفانه امروزه بسیار باب و جامع شده هست اما نمیدانند که می تواند چه عوارضی داشته باشد . 

 

دادگاه خانواده را میگوییم، زنانو مردانی که راهی آن میشوند تا به زندگی‌شان پایان دهند و هر کدام دلیلی برای این جدایی دارند، اما برخی از این دلایل به قدری عجیب و ناب هست که اکثر از تلخی طلاق، خنده روی لب می‌آورد. گزارشی که میخوانید فقط تعدادی از این انگیزه‌هاست.

 

فرار هالیوودی

 

برای درخواست طلاقغیابی به دادگاه آمده هست، عروس جوان که هنوز مدت زیادی از زندگی مشترکش نمی‌گذشت دوره پرفراز و نشیبی داشته که اگر فیلمسازان هالیوودی بخواهند ماجرای زندگی‌اش رابه عکس بکشند بی‌شک یکی از جوایز بین‌المللی را ازآن خود خواهد کرد.

 

او با همسرش دریک فروشگاه در استانبول آشنا شد. مرد خوش‌تیپ با لباس‌هاي مارک و گران قیمت نظر وی را خیلی زود بخود جلب کرد و دختر24 ساله بدون هیچ شناختی از مرد خوش‌پوش، به توصیه ازدواجش پاسخ مثبت داد.

 

زن و شوهر جوان برای ادامه زندگی راهی سوئدشدند و آنجا بود که پریا از حقایق زندگی همسرش باخبر شد. مرد خوش‌تیپ، مرد شیاد و تبهکار حرفه‌اي بود که با کلاهبرداری‌هاي کلان کسب درآمدمی‌کرد و زمانی که پریا از این ماجرا با خبر شد در زیرزمین منزل روستایی محبوس شد.

 

دختر جوان پس از یک ماه اسارت نقشه فرارش را کشید و با کندن یک تونل پیروز به فرار شد. او خودش رابه سفارت ایرانرساند و از آنجا راهی کشور شد و با رفتن به دادگاه خانوادهدرخواست طلاق غیابی از همسر تبهکارش را داد.

 

شنود در خودروی آقای پزشک

 

اینبار ظن زنانه و پلیس‌بازی‌هاي خانم مهندس، باعث شد تا پزشک داروساز پایش به دادگاه خانواده باز شود.

 

ماجرا از این قرار بود که خانم مهندس که به همسر داروسازش بدگمان شده بود، مخفیانه یک دستگاه «استراق سمع» در خودروی او نصب کرد تا به گمان خود، با شنیدن صدای زنی غریبه، از جزئیات رابطه پنهانی آقای پزشک باخبر شود و خیانتش را فاش کند.

 

این زن نیمه‌هاي شب، زمانی که شوهرش در خواببود، مخفیانه به خودروی شوهرش ‌رفت و با فعال کردن دستگاه، به انتظار شنیدن صدای زن غریبه نشست. ولی دست خانم مهندس دو سال بعد برای همسر داروسازش رو شد.

 

پزشک جوان که دلش نمی خواست زندگی‌اش به طلاق ختم شود این راز را پنهان نگه داشت و از بدگمانی‌هاي بی‌جهت همسرش دچارافسردگیشد اما این پایان ماجرا نبود چرا که زن بدبین با آن‌که مدرکی به‌دست نیاورده بود وقتی متوجه شد همسرش از ماجرای شنود باخبر شده هست.

 

غوغایی راه انداخت و با وساطت خانواده‌ها برای مدتی کوتاه به زندگی‌اش ادامه داد ولی مهندس جوان فقط دو هفته توانست این موضوع را تحمل کند و اینبار جهیزیه‌اش را جمع کرد و به دادگاه خانواده رفت.

 

دعوای کهنه زوج قدیمی

 

طلاق برایشان حکم رو کم کنی دارد، هفت سال هست که با هم سر گرفتن طلاق کل کل دارند و هر دوران یکی از آن ها راهی دادگاه خانواده می شود تا درخواستش را عرضه کند.

 

تقریبا تمام افرادی که در دادگاه کار میکنند این زوج میانسال را می‌شناسند، هر هفته آن ها کفشو کلاه کرده به دادگاه می آیند.

 

هفت سال گذشته سر لجبازی‌هایي که خودشان هم یادشان نمی آید علتش چه بود اختلافشان آغاز شد. هر دوران یک چیز را بهانه کرده، موی سفید و خاطرات خوششان را فراموش کردند و راهی دادگاه شدند. حالا هردویشان خسته شده‌اند، این‌بار زن میانسال نفقه و طلاق میخواهد و همسرش می گوید تو که منزل را ترک کرده‌اي چطور خواستار نفقه هستی.

 

آن‌طور که خودشان می گویند اختلافشان خیلی اساسی نبوده، اما آن قدر سر طلاق گرفتن باهم جدال کرده‌اند که این موضوع به یک چالش مهم تبدیل شده و خودشان هم نمی‌دادند دلیل اصلی اختلافشان چه بوده هست. انگار سر موضوعی که خودشان هم نمی دانند شرط بسته‌اند و هردو تلاش می کنند با گرفتن طلاق به شرطشان برسند.

 

جدایی زوج عاشق‌ پیشه

 

همه ی وقت هم دلیل جدایی، اختلاف نیست، گاهی اوقات زوج‌هاي عاشق‌پیشه هم راهی دادگاه خانواده می شوند تا با اشک و آه از هم جدا شوند. یلدا و سیروس هم جزو همین خانواده‌ها بودند. زندگی خوشحال و خوش 10 ساله زن و شوهر جوان دریک شب سرد زمستانی طعم تلخی بخود گرفت. سیروس آن شب توصیه طلاق را برای همسرش مطرح کرد.

 

او طلاق می خواست و از همسرش خواست تا بدون هیچ سوالی به خواسته‌اش تن دهد. یلدا ابتدا تصور می کرد همسرش شوخی میکند اما زمانی که احضاریه دادگاه خانواده به دستش رسید متوجه حقایق تلخ زندگی‌اش شد. خانم معلمزندگی خوبی داشت و نمی‌توانست بفهمد چرا شوهرش پس از ده سال زندگی پر از شادیچنین پیشنهادی به او داده هست. زن جوان زمانی که در مقابل میز قاضی دادگاه خانواده ایستاد تصورش را هم نمی کرد که همسرش مبتلا به سرطان بدخیم شده و برای اینکه او به دردسر مریضی گرفتار نشود خواستار طلاق شده هست. 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو