قاصدک

بهترین لاغری

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

پرواز جالب یک جوان اروپایی در دریا (عکس)

پرواز جالب یک جوان اروپایی در دریا (عکس)

پرواز کردن در داخل دریا 

 

با یک جوان نروژی همراه می‌شویم که بتازگی وسیله اي را ابداع کرده هست که می توان در آب پرواز کرد.  

 

به گزارش تالاب جوان نروژی پیروز به ابداع پرواز زیر آب شد ، پرواز زیر آب»، نام ورزش جدیدی هست که یک جوان نروژی پیروز به ابداع آن شده هست.

 

 سیمون سیورتسن وسیله اي طراحی کرده که هم بهرهگیری ازآن آسان هست هم بهتان مهلت میدهد مثل دلفینها زیر آب شنا کنید، در حالی که با طناب به قایق یدک کش متصل هستید.

 

روی دسته مقابل که در واقع فرمان شماست دو صفحه بال مثل درنظر گرفته شده، یکی برای برگشتن به سطح آب و دیگری برای رفتن به عمق بیشتر.

 

پرواز جالب یک جوان اروپایی در دریا (عکس)

پرواز در آب توسط یک جوان 

 

ایده تولید این وسیله چهار سال پیش یعنی زمانیکه سیمون هیجده سال بیشتر نداشت دریک تعطیلات خانوادگی به ذهنش خطور کرد. او در این باره بیشتر توضیح میدهد: «داشتیم اطراف جرایز دریای مدیترانه قایق سواری میکردیم ولی قایقی نداشتیم که بتواند تجهیزات ورزشهای آبی مشابه اسکی و تخته هاي موج سواری را یدک بکشد.

 

پرواز جالب یک جوان اروپایی در دریا (عکس)

عکس هایی از پرواز در آب توسط یک جوان 

 

باید کاری میکردم. غواصی میکردیم و آب هم انصافا خیلی شفاف بود. اینطوری شد که یکدفعه فکر کشیده شدن از طریق یک قایق درحالیکه زیر آب هستید، به ذهنم خطور کرد.»

 

بعد از دو سال آزمون و خطا بالاخره محصول ابداعی او آماده بهره برداری شد.مبتدیان می‌توانند با این وسیله در عمق سه متری بین ده تا پانزده ثانیه بمانند. تمرین منظم می‌تواند مدت دوران مقاومت در عمق پایین تر را افزایش دهد

 

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
ملکه های زیبایی که هنوز در حال حکومت هستند ملکه سلطنتی (به انگلیسی: Queen regnant) جایگاهی پادشاهی است و در معنای پادشاهِ زن به‌کار می‌رود. هنوز هم در بعضی کشور ها به جای رئیس جمهور یا شاه ملکه جایگزین است ...

تور مسافرتی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
جنجال تجاوز به بازیگر جذاب باردار در کافی شاپ (عکس)
جنجال تجاوز به بازیگر جذاب باردار در کافی شاپ (عکس)
مشاهده بیشتر