قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

پسر بچه میلیاردر در ویتنام (عکس)

پسر بچه میلیاردر در ویتنام (عکس)

عکس لو رفته از پسر بچه میلیاردر در ویتنام

این پسر بچه که از میلیاردر ترین پسر در ویتنام می توان نام برد و دارای خود را از پدر خود که تمام ثروت خود را به نام فرزند تازه متولد شده خود کرد.تولد فرزند پسر برای «هیونگ یو دانگ» به حدی مهم بوده که علیرغم مخالفت اطرافیان اقدام به بخشیدن تمامی ثروت خود به او کرده است خیلی جالب است.

 

به گزارش تالاب:«هیونگ هانگ هو» پسر بچه نوپای «هیونگ یو دانگ» در حال حاضر ثروتمندترین کودک در ویتنام است.در سپتامبر 2013 «هیونگ یو دانگ» از ملاکین و ثروتمندان ویتنامی در وصیتنامه ای تمامی ثروت خود را به پسربچه تازه متولد شده اش بخشید.

 

این ثروت شامل زمینهای پهناور «بین دونگ» سه مجموعه مسکونی و سه پارک صنعتی می شود.این کودک یکساله همچنین رئیس شرکت سهامی خاص «دای نم» (Dan Nam) نیز معرفی می شود.گفته می شود ، تولد فرزند پسر برای «هیونگ یو دانگ» به حدی مهم بوده که علیرغم مخالفت اطرافیان اقدام به بخشیدن تمامی ثروت خود به او کرده است.

پسر بچه میلیاردر در ویتنام (عکس)

 

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
طرح جالب آسمان خراش درخشان (عکس)   آسمان خراش چرنوبیل ، از بقیه آسمان خراش ها بسیار متفاوت می باشد و در شب بسیار دیدنی است.   طرح مفهومی Unexpected Aurora in Chernobyl توسط گروهی از معماران چینی برای ...

مجتمع فني تهران

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

ورزشکاری که همسرش زیر دست و پایش جان داد
ورزشکاری که همسرش زیر دست و پایش جان داد
مشاهده بیشتر