دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

دختر 130 کیلویی که می خواهد دنیای مد را عوض کند + عکس

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 14 آگوست 2015
دختر 130 کیلویی که می خواهد دنیای مد را عوض کند + عکس

معمولا با شنیدن کلمه مد یا فشن یاد مانکن های خوش اندام و لاغر می افتیم اما یک دختر 130 کیلویی قصد دارد این طرز تفکر را عوض کند.

 

کتی جونز Katie Jones دختر جوانی است که در تلاش است بتواند به عنوان زیباترین مانکن چاق وارد عرصه مدلینگ شود! او درحدود 130 کیلوگرم وزن دارد.

 

او در شهر  Milton Keynes در انگلستان زندگی می کند و گفته است که امیدوار است بتواند با تلاش, خود و دیگر دختران چاق را وارد دنیای مد بکند.

 

کتی جونز می گوید مردم نباید از کلمه چاق به عنوان یک کلمه زشت برای شخصی استفاده کنند بلکه باید به عنوان یک کلمه توصیفی مانند بلند یا کوتاه استفاده کنند.

 

دختر 130 کیلویی که می خواهد دنیای مد را عوض کند + عکس

دختر 130 کیلویی

 

او می گوید: انگلستان دومین کشور دنیاست که مردم آن بیشترین اضافه وزن را دارند بنابراین باید توجه بیشتری به افراد چاق بکنند.

من چاق هستم اما زیبا نیز هستم بنابراین میخواهم اعتماد به نفس را به تمام دختران چاق برگردانم و آنها بدانند که خیلی از افراد, مردم چاق را بیشتر دوست دارند و آنها را برای زندگی ترجیح می دهند.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

برچسب‌ها:

رفع سفیدی مو

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
بزرگ ترین چرخ و فلک دنیا در کشور چین (عکس) ساخت مرتفع ترین چرخ و فلک دنیا در کشور چین   در همۀ پارک هاي جهان چرخ فلک هاي بزرگی وجود دارد که تعداد زیادی از افرادبرای هیجان سوار این چرخ و ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي