مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

فروش تمبر با قیمت میلیاردی

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 14 دسامبر 2015
فروش تمبر با قیمت میلیاردی

فروش تمبری با قیمتی بسیار بالا در امریکا…

 

این تمبر صاحبان زیادی را به خود دیده است.اما در نهایت به دست جان دو پونت رسید.جان به اتهام قتل تا سن 72 سالگی در زندان بود و عاقبت در سال 2010 همانجا جان باخت.

 

اکنون تمبر او در حراجی به مبلغ 9.5 میلیون دلار چیزی بالغ بر 28 میلیارد تومان بفروش رسید.جان دو پونت میلیونر امریکایی 80 درصد از املاکش را وقف خانواده والنتین جوردانف دمیتروف نمود.

 

به گزارش تالاب بی ارزش ترین تمبر دنیا به میلیاردها تومان فروخته شد و رکورد ان در کتاب گینس به ثبت رسید.این تمبر متعلق به یک جنایتکار است که در سال 1997 در پی به قتل رساندن دیوید شولتز برنده طلای المپیک به حبس ابد محکوم شده بود.

 

این تمبر  توسط رئیس اداره پست بریتانیا گویان در سال 1856 ساخته شد.در انزمان بریتانیا گویان جزو مستعمرات انگلستان بود.و هم اکنون مستقل از گویان است.

 

اکنون قرار است 80 درصد از فروش تمبر به والنتین از کشتی گیران نامدار برسد و 20 درصد دیگر به “سازمان منابع طبیعی اوراسیا و اقیانوس ارام” داده شود.

 

دیوید ریدن می گوید هنگامی که تمبر به مبلغ 9.5 میلیون دلار بفروش رسید تن همه ما به لرزه افتاد.تا کنون چنین فروشی در دنیای تمبر سابقه نداشته است.این تمبر افسانه قرن 19 بود که تا کنون مانده است.

 

شب سه شنبه در حراجی ثوث بای نیویورک این تمبر در مدت 2 دقیقه به کلکسیونر خصوصی فروخته شد.رکورد قبلی فروش تمبر به سال 1996 بر می گردد که در انزمان یک عدد تمبر به مبلغ 2875000 فرانک سوئیس فروخته شده بود.

 

 

دختر زیبای ایرانی که راننده اسکانیا است (عکس)

سوپ مار غذای محبوب در هنگ کنگ (عکس)

مردی که با 5000 تفنگ زندگی می کند (عکس)

 

 
telegram

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي