مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

آموزش تهیه لیمو شکری عالی و خوش طعم آموزش تهیه لیمو شکری عالی و خوش طعم ست کردن های جدید آرایش صورت با رنگ و مدل مو عالی ست کردن های جدید آرایش صورت با رنگ و مدل مو عالی علت دیر ازدواج کردن پسرها و دخترها علت دیر ازدواج کردن پسرها و دخترها روش هایی مناسب برای ترک کردن راحت سیگار روش هایی مناسب برای ترک کردن راحت سیگار طرز تهیه حلوا و ژله مجلسی طرز تهیه حلوا و ژله مجلسی مدل موهای جذاب عروس به همراه تاج و شینیون 2018 مدل موهای جذاب عروس به همراه تاج و شینیون 2018 علت حضور الناز شاکردوست در مرده شور خانه (+عکس) علت حضور الناز شاکردوست در مرده شور خانه (+عکس) اس ام اس های تلگرامی عاشقانه و لاو (20) اس ام اس های تلگرامی عاشقانه و لاو (20) آیا با حجامت کردن آلرژی درمان میشود ؟ آیا با حجامت کردن آلرژی درمان میشود ؟ 6 راهکار کاربردی برای مقاومت لاک ها بر روی ناخن 6 راهکار کاربردی برای مقاومت لاک ها بر روی ناخن داستان پند آموز گرفتن خرها داستان پند آموز گرفتن خرها تصاویری از کوییک اتوماتیک سایپا به همراه قیمت پایه تصاویری از کوییک اتوماتیک سایپا به همراه قیمت پایه حکایت خواندنی با موضوع گاو شتر و قوچ و يك دسته علف کامل حکایت خواندنی با موضوع گاو شتر و قوچ و يك دسته علف کامل چگونه به راحتی مادر شویم ؟ چگونه به راحتی مادر شویم ؟ حضور بهرام رادان در کنار مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور بهرام رادان در کنار مردم زلزله دیده کرمانشاه از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

نمایشگاهی که ماهی زنده به خورد مردم می دهد + تصاویر

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 22 ژوئن 2015
نمایشگاهی که ماهی زنده به خورد مردم می دهد + تصاویر

در این نمایشگاه که توسط یک خانواده سال هاست برگزار می شود شما می توانید برای درمان تنگی نفس طبق دستورالعمل آنها ماهی زنده بخورید! البته این موضوع باور این خانواده هندی است و هیچ تایید علمی نشده است.

 

«باتینی گود» یک خانواده هندی در «حیدر آباد» شهر مرکزی ایالت «اندرا پردش»، نمایشگاه ماهی رایگان برای تنگی نفس را از 175 سال گذشته در این شهر برگزار می‌کند و هزاران نفر از سراسر این کشور در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

این نمایشگاه در ماه ژوئن با آغاز باران‌های موسمی همه ساله برگزار می‌شود.

 

نمایشگاهی که ماهی زنده به خورد مردم می دهد + تصاویر

خوردن ماهی زنده

 

خانواده باتینی گود، پس از جمع آوری ماهی‌های 3 سانتی متری و آغشته کردن آن‌ها با رب گیاهی زرد رنگ، آن‌ها به بیماران می‌دهند. خانواده باتینی گود مدعی است که ماهی زنده نفس کشیدن برای بیمار را آسان می‌کند.

 

نمایشگاهی که ماهی زنده به خورد مردم می دهد + تصاویر

نمایشگاه خوردن ماهی زنده

 

افراد باتینی گود معتقدند که این شیوه درمان گیاهی و ماهی برای بیماران، توسط یک قدیس هندی در سال 1845 میلادی به این خانواده منتقل شده است.

 

مانند سال‌های گذشته، امسال نیز حدود 300 هزار نفر برای شرکت در این نمایشگاه از سراسر این کشور به حیدرآباد سفر کرده‌اند و همچنین دولت هند برای تامین امنیت این نمایشگاه، یکهزار نیروی پلیس اعزام کرده است.

 

نمایشگاهی که ماهی زنده به خورد مردم می دهد + تصاویر

نمایشگاه خوردن ماهی زنده

 

 فعالان حقوق بشر هند این درمان خانواده باتینی گود را مسخره‌ می‌دانند و آن را یک اقدام ناسالم در این کشور عنوان می‌کنند.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو