مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

فیلی که عکس سلفی گرفت (عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 25 می 2015
فیلی که عکس سلفی گرفت (عکس)

اولین فیلی که از خودش عکس لفی گرفت.

 

مجله تالاب : یک فیل در پارک طبیعی حیات وحش وست مایدلندس گوشی یک گردشگر را از دست او گرفته و کاملا اتفاقی اولین سلفی فیلی یا همان الفی را از خود در جهان ثبت کرده است!

فیلی که عکس سلفی گرفت (عکس)

اسکات برایرلی این گردشگر 23 ساله می‌گوید ابتدا تصور می کرد که این فیل گوشی تلفن همراه او را با غذا اشتباه گرفته است، اما وقتی گوشی اش را پس گرفت، شاهد یک سلفی حیوانی بود. وی تاکید دارد که این فیل وقتی گوشی را از دست او گرفته از خودش یک اِلفی – از ترکیب Selfie و Elephant– یا همان سلفی فیلی گرفته است.

فیلی که عکس سلفی گرفت (عکس)

 این اتفاق زمانی رخ داده است که اسکات با خودروی خود، در حال گشت و گذار در پارک طبیعی حیات وحش وست مایدلندس بود. فیل گوشی اسکات را از دستش می‌قاپد و وقتی نگهبان پارک گوشی را از فیل گرفته و به اسکات پس می‌دهد، اسکات سلفی فیل را در گوشی خود می‌بیند و همان موقع نیز عکسی از خود و فیل می‌گیرد که شوکه شدن او از این اتفاق، کاملاً در عکس مشهود است!
فیلی که عکس سلفی گرفت (عکس)

اندی پلامپ، مسئول نگهبانی پارک می‌گوید که این اتفاق برای اولین بار در پارک آنها رخ داده است. او با بیان اینکه این توانایی فیل باعث افتخار او و همکارانش است گفت: بسیاری از مردم گوشی‌های همراهشان توسط حیوانات گرفته می‌شود، اما هیچ وقت چنین اتفاقی نیفتاده بود.

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو