مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید کدام مسواک مانع پوسیدگی دندانم می‌شود؟ (مسواک مناسب) کدام مسواک مانع پوسیدگی دندانم می‌شود؟ (مسواک مناسب) نکاتی مهم در سلامت و بهداشت دهان و دندان | بهترین مسواک نکاتی مهم در سلامت و بهداشت دهان و دندان | بهترین مسواک تجاوز جنسی به چه تجاوزی گفته می شود؟ (+ بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا) تجاوز جنسی به چه تجاوزی گفته می شود؟ (+ بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا) نام افراد مشهور متولد اسفند ( ایرانی و خارجی) نام افراد مشهور متولد اسفند ( ایرانی و خارجی) خصوصیات متولدین زن و مرد اسفند ماه | شخصیت متولد اسفند ماه خصوصیات متولدین زن و مرد اسفند ماه | شخصیت متولد اسفند ماه تعبیر خواب بزرگان از کلمه  آبیاری گلها در خواب | تعبير خواب آبیاری گل ها تعبیر خواب بزرگان از کلمه آبیاری گلها در خواب | تعبير خواب آبیاری گل ها فال روزانه شنبه 28 بهمن ماه 96 فال روزانه شنبه 28 بهمن ماه 96 رابطه جنسی وزیران با کارمندان زیبای زن در استرالیا ممنوع شد ! رابطه جنسی وزیران با کارمندان زیبای زن در استرالیا ممنوع شد ! طلاق تلفنی زن و شوهر در تاجیکستان (عکس) طلاق تلفنی زن و شوهر در تاجیکستان (عکس) تصاویر شاهرخ استخری + عکس های جدید شاهرخ استخری تصاویر شاهرخ استخری + عکس های جدید شاهرخ استخری زن و مرد لخت و برهنه در حمام پارک آبی گرم ژاپن (عکس) زن و مرد لخت و برهنه در حمام پارک آبی گرم ژاپن (عکس) حلوای عربی | طرز تهیه حلوای عربی مجلسی + تزیین حلوا حلوای عربی | طرز تهیه حلوای عربی مجلسی + تزیین حلوا عکس های روز سپندارمذگان روز عشق ایرانی | عکس تبریک سپندارمذگان عکس های روز سپندارمذگان روز عشق ایرانی | عکس تبریک سپندارمذگان بیوگرافی رهام هادیان | همسر و عکس های رهام هادیان خواننده ماکان بند بیوگرافی رهام هادیان | همسر و عکس های رهام هادیان خواننده ماکان بند
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 27 اکتبر 2015
خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد، آیا می توانید یک ساندویچ خوشمزه و خوش طعم را با این غذاهای چندش آور عوض کنید؟ من که اینطور فکر نمی کنم.

 

مهم نیست که شما فردی گیاهخوار یا گوشت خوار باشید، آنچه اهمیت دارد این است که تصور خوردن گوشت سگ، موش و یا حشرات معده شما را به هم می ریزد.این در حالی است که بسیاری از دانشمندان می گویند، مصرف برخی حشرات به مراتب مواد مغذی تری را به بدن شما می رساند که ممکن است این مواد در گوشت یافت نشود.

 

از سوی دیگر مصرف حشرات و برخی خوراک های عجیب و نامأنوس بافرهنگ ما می تواند در کمک به کاهش گرسنگی در جهان کمک کند. این در حالی است که فرهنگ استفاده ازاین گونه مواد غذایی در کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی جاافتاده است و مردم این مناطق _که معمولاً در کشورهای پرجمعیت رخ می دهد_ رابطه خوبی با مصرف خوراکی حشرات، جوندگان، خزندگان، و خوراک های عجیب برقرار کرده اند.

 

پیش از مطالعه این گزارش پیشنهاد می شود، درصورتی که از معده خود مطمئن نیستید، خواندن را ادامه ندهید!باید این واقعیت را درک کنیم که برخی خوراک‌های بومی در نقاط مختلف جهان برای اهالی آنجا لذت‌بخش و قابل‌خوردن است. 

 

در بخش هایی از مکزیک، از کرم گوش الاغ برای غذای محلی خود که نوعی سوپ است استفاده می شود. به عقیده آن ها این کرم هم پروتئین موردنظر را تأمین می کند و هم از برخی بیماری های انگلی جلوگیری می شود.

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

در مکزیک از ملخ خشک شده به عنوان چاشنی در خوراک سبزی استفاده می شود.
غذاهایی که خوردنشان جرات می خواهد

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

میکرونوریتس تنها شرکت غذایی در اروپاست که از حشرات به عنوان مواد اولیه خوراکی های خود استفاده می کند. این شرکت به ثبت بهداشتی اتحادیه اروپا نیز رسیده است. میکرونوریتس از حشرات برای انواع بستنی و بیسکوئیت استفاده می کند.

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

Entomophagy علم مصرف غذایی حشرات به عنوان منبع تأمین انرژی برای انسان است و معتقد است از حشرات به عنوان ترکیبی برای انواع غذاهای معمولی می توان استفاده کرد. نمونه آن کیشه یا همان پای است که با کرم درست می شود.

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

در برخی از کشورهای جنوب شرقی آسیا از خون اردک یا خوک به عنوان پودینگ یا دسر استفاده می شود.

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

در شهر تاریخی یوگیاکارتا چین از مار کبرا به عنوان غذایی مغذی و گران استفاده می شود. به عقیده اهالی این خوراک برای بیماری های پوستی، آسم و افزایش میل جنسی مناسب است.غذاهایی که خوردنشان جرات می خواهد

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

فستیوال غذاهای طبخ شده با گوشت سگ و گربه هرسال در اولین چین برگزار می شود. این فستیوال علی رغم اعتراضات انجمن جهانی حمایت از حیوانات همچنان برگزار می شود.

 

در تبوک عربستان نوعی مارمولک بومی به نام اوروماستیکس را خام یا پخته میل می کنند. این مارمولک بنیه بدن را در برابر گرما و بیماری افزایش می دهد.

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

سرو تمساح طبخ شده همزمان با 110 سالگی کلوب کاوشگران غذا در نیویورک

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

گرانترین غذای دنیا با قیمت 600 میلیون تومان ! (+عکس)

تصاویر دیدنی از مراحل آماده سازی غذا ها در قطار

راه اندازی شبکه اجتماعی غذا توسط گوگل

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي