مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) به قتل رسیدن دختر 16 ساله توسط پسر جوان در اصفهان  به قتل رسیدن دختر 16 ساله توسط پسر جوان در اصفهان  دختر جوانی که سخنگوی وزارت دفاع روسیه شد (عکس) دختر جوانی که سخنگوی وزارت دفاع روسیه شد (عکس) وان نفت سیاه ویژه افراد پولدار در آذربایجان (عکس) وان نفت سیاه ویژه افراد پولدار در آذربایجان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 27 اکتبر 2015
خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد، آیا می توانید یک ساندویچ خوشمزه و خوش طعم را با این غذاهای چندش آور عوض کنید؟ من که اینطور فکر نمی کنم.

 

مهم نیست که شما فردی گیاهخوار یا گوشت خوار باشید، آنچه اهمیت دارد این است که تصور خوردن گوشت سگ، موش و یا حشرات معده شما را به هم می ریزد.این در حالی است که بسیاری از دانشمندان می گویند، مصرف برخی حشرات به مراتب مواد مغذی تری را به بدن شما می رساند که ممکن است این مواد در گوشت یافت نشود.

 

از سوی دیگر مصرف حشرات و برخی خوراک های عجیب و نامأنوس بافرهنگ ما می تواند در کمک به کاهش گرسنگی در جهان کمک کند. این در حالی است که فرهنگ استفاده ازاین گونه مواد غذایی در کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی جاافتاده است و مردم این مناطق _که معمولاً در کشورهای پرجمعیت رخ می دهد_ رابطه خوبی با مصرف خوراکی حشرات، جوندگان، خزندگان، و خوراک های عجیب برقرار کرده اند.

 

پیش از مطالعه این گزارش پیشنهاد می شود، درصورتی که از معده خود مطمئن نیستید، خواندن را ادامه ندهید!باید این واقعیت را درک کنیم که برخی خوراک‌های بومی در نقاط مختلف جهان برای اهالی آنجا لذت‌بخش و قابل‌خوردن است. 

 

در بخش هایی از مکزیک، از کرم گوش الاغ برای غذای محلی خود که نوعی سوپ است استفاده می شود. به عقیده آن ها این کرم هم پروتئین موردنظر را تأمین می کند و هم از برخی بیماری های انگلی جلوگیری می شود.

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

در مکزیک از ملخ خشک شده به عنوان چاشنی در خوراک سبزی استفاده می شود.
غذاهایی که خوردنشان جرات می خواهد

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

میکرونوریتس تنها شرکت غذایی در اروپاست که از حشرات به عنوان مواد اولیه خوراکی های خود استفاده می کند. این شرکت به ثبت بهداشتی اتحادیه اروپا نیز رسیده است. میکرونوریتس از حشرات برای انواع بستنی و بیسکوئیت استفاده می کند.

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

Entomophagy علم مصرف غذایی حشرات به عنوان منبع تأمین انرژی برای انسان است و معتقد است از حشرات به عنوان ترکیبی برای انواع غذاهای معمولی می توان استفاده کرد. نمونه آن کیشه یا همان پای است که با کرم درست می شود.

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

در برخی از کشورهای جنوب شرقی آسیا از خون اردک یا خوک به عنوان پودینگ یا دسر استفاده می شود.

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

در شهر تاریخی یوگیاکارتا چین از مار کبرا به عنوان غذایی مغذی و گران استفاده می شود. به عقیده اهالی این خوراک برای بیماری های پوستی، آسم و افزایش میل جنسی مناسب است.غذاهایی که خوردنشان جرات می خواهد

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

فستیوال غذاهای طبخ شده با گوشت سگ و گربه هرسال در اولین چین برگزار می شود. این فستیوال علی رغم اعتراضات انجمن جهانی حمایت از حیوانات همچنان برگزار می شود.

 

در تبوک عربستان نوعی مارمولک بومی به نام اوروماستیکس را خام یا پخته میل می کنند. این مارمولک بنیه بدن را در برابر گرما و بیماری افزایش می دهد.

 

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

سرو تمساح طبخ شده همزمان با 110 سالگی کلوب کاوشگران غذا در نیویورک

خوردن این غذاها دل شیر می خواهد + عکس

 

گرانترین غذای دنیا با قیمت 600 میلیون تومان ! (+عکس)

تصاویر دیدنی از مراحل آماده سازی غذا ها در قطار

راه اندازی شبکه اجتماعی غذا توسط گوگل

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو