مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18  (عکس) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18 (عکس) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس) وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

نمایشگاه

جذابیت

پروژه ی من اولین و مهمترین هستم!

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 29 آوریل 2015
پروژه ی من اولین و مهمترین هستم!

 

“اولین و مهمترین من هستم” یک مجموعه شامل 21 عکس از افرادی ست که سندروم داون دارند. 21 پرتره به این دلیل که تفاوت آنها با ما 21 کروموزومی بودنشان است. در این مجموعه از افراد 6 ماه تا 60 ساله عکاسی شده است.

 

یکی از دلایلی که تصمیم گرفتم این پروژه را انجام دهم یک مصاحبه رادیویی بود درباره یک سوال اخلاقی که امروزه با ان روبرو هستیم، که ما می توانیم انتخاب کنیم چه کسی زندگی کند یا نه! هدف آزمایش های پیش از تولد تشخیص نواقصی مثل سندروم داون و … هنگام تولد است. به کجا می رویم؟ آیا مردم انتخاب می کنند یک جنین سندروم داونی را نگه دارند یا نه؟

 

عنوان پروژه من از مقاله ای که توسط یک زن 24 ساله که سندروم داون داشت، گرفته شده. من با او تماس گرفتم و گفتم می خواهد عضوی از برنامه من باشد و او هم قبول کرد و عکسش در مجموعه من قرار دارد. او می گوید: من سندروم داون دارم اما اولین و مهم ترین چیز این است که من هستم. من یک میلیون کاری که مردم دیگر انجام می دهند را انجام می دهم. زندگی من خوب و معنی دار است زیرا من انتخاب می کنم مثبت باشم و چیزهای خوب زندگی را ببینم.

 

پروژه ی من اولین و مهمترین هستم!

من اولین و مهمترین هستم

پروژه ی من اولین و مهمترین هستم!

پروژه ی زیبای من اولین و مهمترین هستم

پروژه ی من اولین و مهمترین هستم!

پروژه ی زیبا

پروژه ی من اولین و مهمترین هستم!

من اولین و مهمترین هستم

پروژه ی من اولین و مهمترین هستم!

سندروم

پروژه ی من اولین و مهمترین هستم!

بیماران سندرومی

پروژه ی من اولین و مهمترین هستم!

بیماران سندرومی

پروژه ی من اولین و مهمترین هستم!

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو