مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

آموزش تهیه لیمو شکری عالی و خوش طعم آموزش تهیه لیمو شکری عالی و خوش طعم ست کردن های جدید آرایش صورت با رنگ و مدل مو عالی ست کردن های جدید آرایش صورت با رنگ و مدل مو عالی علت دیر ازدواج کردن پسرها و دخترها علت دیر ازدواج کردن پسرها و دخترها روش هایی مناسب برای ترک کردن راحت سیگار روش هایی مناسب برای ترک کردن راحت سیگار طرز تهیه حلوا و ژله مجلسی طرز تهیه حلوا و ژله مجلسی مدل موهای جذاب عروس به همراه تاج و شینیون 2018 مدل موهای جذاب عروس به همراه تاج و شینیون 2018 علت حضور الناز شاکردوست در مرده شور خانه (+عکس) علت حضور الناز شاکردوست در مرده شور خانه (+عکس) اس ام اس های تلگرامی عاشقانه و لاو (20) اس ام اس های تلگرامی عاشقانه و لاو (20) آیا با حجامت کردن آلرژی درمان میشود ؟ آیا با حجامت کردن آلرژی درمان میشود ؟ 6 راهکار کاربردی برای مقاومت لاک ها بر روی ناخن 6 راهکار کاربردی برای مقاومت لاک ها بر روی ناخن داستان پند آموز گرفتن خرها داستان پند آموز گرفتن خرها تصاویری از کوییک اتوماتیک سایپا به همراه قیمت پایه تصاویری از کوییک اتوماتیک سایپا به همراه قیمت پایه حکایت خواندنی با موضوع گاو شتر و قوچ و يك دسته علف کامل حکایت خواندنی با موضوع گاو شتر و قوچ و يك دسته علف کامل چگونه به راحتی مادر شویم ؟ چگونه به راحتی مادر شویم ؟ حضور بهرام رادان در کنار مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور بهرام رادان در کنار مردم زلزله دیده کرمانشاه از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

شناختن شخصیت زنان از روی ناخن هایشان

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 17 آوریل 2015
شناختن شخصیت زنان از روی ناخن هایشان

 

زنان و دخترخانم ها آیا می دانید ناخن هایتان خیلی چیزها را در مورد شما نمایان می کند؟ شکل و دیزاین ناخن ها نشان دهنده شخصیت و ویژگی های رفتاری شما است. یا شاید بتوان گفت مردها بر اساس ناخن های خانم ها برداشت های یکسانی دارند.

 

اگر کنجکاو شده اید بدانید آقایان با دیدن ناخن های دست یک خانم چه تصوراتی در مورد او دارند، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

 

کوتاه و ساده

هی خانم مینیمالیست! به نظر می رسد شما خیلی شوخی نمی کنید یا حرف بامزه ای برای بیان ندارید. اما این طور نیست. اجازه هم ندهید دیگران این گونه در مورد شما فکر کنند. حالا ناخن هایتان را بلند کنید که چه بشود! هر کاری که به خیال خودتان درست است را انجام دهید و به خاطر حرف بقیه روند خود را عوض نکنید.

 

بلند و نوک تیز

شما کاملا به خود و روحیه خود واقف هستید و می دانید چه کار می کنید. دیگران هم تکلیفشان با شما مشخص است و هرگز پایشان را از گلیم خود درازتر نمی کنند. ناخن های بلند شما تا اندازه ای نشان دهنده خودنمایی است و دوست دارید در هر مجلسی بدرخشید.

 

البته کمی هم حسود هستید. ناخن ها را بیش از حد بلند نکنید و هر چند وقت یکبار آنها را کوتاه کنید.

 

غیر براق و مانیکور نشده

شما اصرار خاصی دارید که با بقیه خانم ها فرق داشته باشید و دوست ندارید هم ردیف و هم شکل آنها به نظر برسید.

 

گاهی بد نیست به ناخن های خود لاک یا براق کننده بزنید و آنها را مرتب و مانیکور کنید. درست است که دوست دارید همیشه راه و روش مشخص و ثابتی در زندگی داشته باشید اما بد نیست گاهی تغییر موضع دهید و روتین زندگی خود را کمی عوض کنید.

 

براق و مرتب

اگر دوست دارید خود را متفاوت و جدا از جماعت نشان دهید، به شما تبریک می گوییم. این ماموریت را انجام داده اید. با این ناخن ها این طور به نظر می رسد که بسیار مرتب هستید و برای ظاهر خود ارزش بسیاری قائلید.

 

اگر رنگ روشن ناخن های خود را دایم و زیاد عوض کنید، بقیه تصور می کنند دختری هستید که شهامت زیادی ندارد. اما از طرفی، به روز بودن و منظم بودن شما را هم تحسین می کنند.

 

تیره

رنگ های تیره خیلی جلب توجه می کنند. مردم که از بیرون شما را نگاه می کنند، شما را پیچیده و البته جالب می دانند و دوست دارند کشفتان کنند. بنابراین اگر در جایی منتظر کسی بودید و افراد غریبه سر صحبت را با شما باز کردند، خیلی تعجب نکنید.

 

خانم هایی که از لاک های تیره استفاده می کنند، بیشتر از بقیه خانم ها، مردها را جذب می کنند.

 

ناخن های نامرتب

بدون شک افرادی که ناخن های نامرتب دارند و زیر ناخن هایشان کثیف است، افراد خیلی تمیزی نیستند.

اگر جزو این خانم ها هستید، به یاد داشته باشید که دست های شما بسیار جلب توجه می کنند و مردها توجه ویژه ای به دست و ناخن های شما دارند. پس اگر نمی خواهید آنها را از خود برانید، به دست و ناخن هایتان برسید و ویتامین های لازم را مصرف کنید.

 

ناخن بدون دیزاین و آرایش

ناخن هایی که مثل کویر لوت هستند این حس را به بیننده القا می کنند که طرف اینقدر مشغله دارد که فرصتی برای رسیدگی به دست های خود ندارد. ناخن های بلند اما بدون لاک اصلا زیبا نیستند و فرضیه های منفی هم در مورد فرد در ذهن دیگران ایجاد می کنند. یک لاک ساده اینقدرها هم وقت شما را نمی گیرد.

 

ناخن های فرنچ شده

افرادی که ناخن هایشان را فرنچ می کنند، کاملا کلاسیک و فعال هستند.

 

این افراد هرگز پیر نمی شوند و دیگران از بودن در کنار آنها بسیار خوشحال خواهند بود. البته از طرح های شلوغ استفاده نکنید و دفعه دیگر که به سالن زیبایی رفتید، به ناخن‌کار خود بگویید از رنگ و طرحی استفاده کند که خودتان انتخاب می کنید.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو