قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد به قضاوت دیگران اعتنا نکن اگر میخواهی دریا باشی (کلیپ) به قضاوت دیگران اعتنا نکن اگر میخواهی دریا باشی (کلیپ) عکس های هواپیمای مسافربری جدید و پیشرفته و لوکس | دانستنی های هواپیما عکس های هواپیمای مسافربری جدید و پیشرفته و لوکس | دانستنی های هواپیما نحوه شهادت حضرت فاطمه زهرا س دختر حضرت محمد (ص) نحوه شهادت حضرت فاطمه زهرا س دختر حضرت محمد (ص) عکس پروفایل متولدین اسفند ماه با 40 عکس نوشته و طرح جذاب عکس پروفایل متولدین اسفند ماه با 40 عکس نوشته و طرح جذاب تعبیر خواب کامل از کلمه آتش در خواب | تعبير خواب آتش تعبیر خواب کامل از کلمه آتش در خواب | تعبير خواب آتش فال روزانه پنجشنبه 03 اسفند ماه 1396 فال روزانه پنجشنبه 03 اسفند ماه 1396 کلیپ دیدنی از داخل هواپیمای تهران یاسوج لحظاتی قبل از سقوط کلیپ دیدنی از داخل هواپیمای تهران یاسوج لحظاتی قبل از سقوط زنان و دختران لخت معترض در خیابان های شهر قاهره مصر زنان و دختران لخت معترض در خیابان های شهر قاهره مصر متن عاشقانه بهاره رهنما برای همسرش در روز عشق متن عاشقانه بهاره رهنما برای همسرش در روز عشق طرز تهیه خوراک کله سرگنجشکی خوشمزه (+ کلیپ آشپزی) طرز تهیه خوراک کله سرگنجشکی خوشمزه (+ کلیپ آشپزی) 50 مدل تزیین سفره هفت سین 1397 | فلسفه سفره هفت سین 50 مدل تزیین سفره هفت سین 1397 | فلسفه سفره هفت سین نگهداری از تار موی حضرت محمد (ص) در مسجد طرابلس لبنان نگهداری از تار موی حضرت محمد (ص) در مسجد طرابلس لبنان در هواپیمای تهران – یاسوج قبل سقوط چه گذشت؟ + عکس لاشه هواپیما در هواپیمای تهران – یاسوج قبل سقوط چه گذشت؟ + عکس لاشه هواپیما
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 23 می 2015
زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

زندگی جالب این دو خواهر دوقلوی همسان سوژه تمامی رسانه ها شدن.

 

دو خواهر دوقلوی همسان فلورنس دیویس و گلنیس توماس که بیش از 100 سال هرگز از هم جدا نشدند، پیرترین دوقلوهای همسان دنیا هستند.

 

به گزارش تالاب این دو مادر مادر مادربزرگ می توانند آلبوم عکس هایی از خاطرات 103 ساله شان را با هم مروز کنند. آنها در سال1912 در خانواده ای مذهبی به دنیا آمدند ، درست همان سالی که کشتی تایتانیک غرق شد.

 

 این دوخواهر همچنین در طول دو جنگ جهانی نیز زندگی کردند و شاهد تغییرات وسیعی در پیشرفت تکنولوژی و حمل و نقل بودند. ولی در طول عمر خود هرگز دهکده معدنی ابرتریدور را ترک نکردند. خانواده شان معتقدند آنها پیرترین دوقلوهای همسان دنیا هستند و زندگی آرام و خوب آنها را در این سن تحسین می کنند.

 

این دوقلوها در 22 نوامبر 1911 در جنوب ولز به دنیا آمدند. داستان جالب زندگی مسن ترین خواهران دوقلوی همسان.

 

 دختر گلنیس به نام گوندا استیسی 65 ساله می گوید:”آنها زندگی ساده ای دارند. نه مادرم و نه خاله فلورنس رانندگی بلد نیستند. آنها هرگز به خارج سفر نکردند ولی همیشه با هم خوشبخت و شادند.”

 

خانم استیسی با یادآوری خاطراتی که از زبان مادرش به نام روزهای خوب قدیم یاد می شود گفت:”پدربزرگم معدنچی بود و دستان هنرمندی داشت. او برای دخترها اسباب بازی درست می کرد و مادرشان لباس برای آنها می دوخت. کل زندگی اجتماعی این خانواده به حول کلیسا و دهکده شان جریان داشت. درآن روزها همه در محل زندگی خودشان می ماندند چرا که سفر به نقاط دیگر بسیار سخت بود.”

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

فلورنس (راست) و گلنیس در سن هفت سالگی  – داستان جالب زندگی مسن ترین خواهران دوقلوی همسان

 

به گزارش تالاب :  در سال 1932 گلنیس اولین نفری بود که خانه را ترک کرد و با یک معدنچی به نام ویلیام اسکریونس ازدواج کرد و وی در 67 سالگی فوت کرد. آنها پس از آنکه متوجه شدند بچه دار نمی شوند، گوندا را به فرزندی پذیرفتند.

 

گلنیس اکنون مادربزرگ سه نوه، نه نتیجه و یک نبیره است. او همچنین در سال 1972 در سن 60 سالگی دوباره ازدواج کرد.

 

 زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

گلنیس(چپ) و فلورنس در 21 سالگی –  داستان جالب زندگی مسن ترین خواهران دوقلوی همسان

 

 فلورنس دوسال دیگر در خانه پدری باقی ماند تا آنکه با مردی به نام جان دیویس ازدواج کرد و وی در سن 48 سالگی فوت کرد. فلورانس صاحب سه فرزند، نه نتیجه و 12 نبیره است و هرگز دوباره ازدواج نکرد.

 

گوندا درباره زندگی آنها این طور توضیح می دهد:”مادر و خاله ام همیشه بسیار فعال و مستقل بودند. آنها حتی در دهه 90 سالگی زندگی شان نیز با هم سوار اتوبوس می شده و به خرید می رفتند و عاشق خوش پوشی بوده و اغلب لباس های شبیه به هم خریداری می کردند.”

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)
 

والدین آنها جان و مارگارت

 

 آنها هرگز اجازه ندادند رفت و آمد بین بچه های دو خانواده کم شود و به گزارش تالاب اغلب مهمان خانه های یکدیگر هستند و همگی خود را متعلق به یک خانواده واحد می دانند.

 

این دوقلوها در حال حاضر دچار زوال عقل شده اند و در یک مرکز مراقبت از سالمندان که تنها 5 دقیقه فاصله تا خانه گوندا است نگهداری می شوند. از لحاظ فیزیکی سالم هستند ولی از لحاظ ذهنی حتی خانواده شان را به یاد ندارند ولی هنوز سراغ همدیگر را می گیرند و ارتباط آنها همیشگی است.

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

 گلنیس در مراسم ازدواجش در 20 سالگی

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

 فلورنس در 25 سالگی با کودکش یورورت

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

 دوقلوها در 7 سالگی

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

 این دوقلوها در سن 68 سالگی

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

فلورنس و گلنیس در تولد 70 سالگی شان

 

 

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي