مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

روستایی عجیبی که بی دلیل اتش میگیرد (عکس)

مجموعه : عجیب ترین ها
تاریخ انتشار : 16 جولای 2017
روستایی عجیبی که بی دلیل اتش میگیرد (عکس)

آتش سوزی های عجیب در این روستا «عکس»

 

وقتی مکان هاي مختلفی از این روستاه ناخودآگاه آتش می گیرد . در این مقاله عجیب با روستایی آشنا می‌شوید که چندسالی هست بدون هیچ دلیلی گوشه و کنار و وسایل آن آتش می‌گیرد!!

 

جزئیات را در ادامه همین بخش مطالعه کنید.نزدیک به 10 سال هست که مردم روستای “کانتو دی کارونیا” از صدها آتش سوزی عجیبی صحبت می‌کنند که بدون هیچ علت روشنی رخ می‌دهند. این آتش سوزی ها ممکن هست شامل یک کاناپه در منزل یا یک خودرو در خیابان باشند.

 

آتشنشانی تا به حال نتوانسته هست علت این آتش سوزی ها را بیابد چرا که هیچ مورد عجیبی در اطراف محل سانحه دیده نمیشود. سریال آتش سوزی ها باعث شده هست در این مدت دانشمندان در گرایش هاي گوناگون مثل فیزیک، زمین شناسی یا آتش فشان شناسی به این منطقه سفر کنند.

 

به گزارش تالاب تحقیقات در تمامی اساس ها برای بدست آوردن علت اصلی آتش سوزی ها بی نتیجه بوده هست به همین علت مردم بومی این روستا نیروهای فرازمینی و موجودات فضایی را مسبب اصلی این اتفاقات میدانند. انها فکر می‌کنند که اینها نشانه هایي از موجودات ناشناخته میباشند.

 

نخستین آتش سوزی در سال 2004 رخ داد. در آن حادثه یک دستگاه مایکروویو به همراه جاروبرقی در دو نقطه گوناگون از روستا آتش گرفتند و از آن پس از هر چند هفته یک‌بار یک سانحه به این شکل رخ می‌دهد که باعث ترس بیش از اندازه مردم بومی شده هست.

 

تا به حال افراد زیادی از این منطقه مهاجرت کرده و به روستاهای اطراف رفته اند اما هنوز خانواده هاي بومی در این منطقه میباشند و در کنار آنها دانشمندان حضور دارند تا شاید با تحقیقات اکثر به نتیجه درستی برسند.

 

روستایی عجیبی که بی دلیل اتش میگیرد (عکس)

 

روستایی عجیبی که بی دلیل اتش میگیرد (عکس)

 

روستایی عجیبی که بی دلیل اتش میگیرد (عکس)

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو