قاصدک

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

تومور وحشتناک در سر این مرد (+عکس)

مجموعه : عجیب ترین ها
تومور وحشتناک در سر این مرد (+عکس)

تومور وحشتناک در سر این مرد نگران کننده است. این مرد در بلغارستان چندین بار مورد عمل جراحی قرار گرفت اما موفقیت آمیز نبود.

 

آقای کریس استویانف اهل شهر ورثینگ ایالت ساسکس غربی می باشد.او از سن 13 سالگی دچار توموری در ناحیه فرق سر شد.تومور روز بروز بزرگ و بزرگتر می شد و در ان اوایل پزشکان قادر به کنترل رشد تومور نبودند.

 

در بلغارستان چندین بار مورد عمل جراحی قرار گرفت اما موفقیت امیز نبود.در ابتدا تومور جراحی شد و با استفاده از پوست پا ،عمل پیوند در سر کریس انجام شد.

 

اما پس از مدتی دوباره تومور عود نمود.بر اساس توصیه پزشک جراحش در سال 2009 به لندن اعزام شد.پزشکان در انجا معتقد بودند بافتهای تومور به خوبی جراحی نشده و هنوز اثاری از انها در سر موجود می باشد.

 

دوباره عمل جراحی صورت گرفت و پزشکان با استفاده از  پوست ران عمل پیوند را در سر کریس انجام دادند.برای این منظور 23 سانتی متر از پوست سر کریس برداشته شد و سپس عمل پیوند صورت گرفت. اما پزشکان امیدی به رشد دوباره مو سر کریس نداشتند.

 

طبق مشورتی که کریس با آقای کیرک پاتریک متخصص جراحی پلاستیک داشت امیدهای تازه به وی داده شد.کریس می گوید مدت 7 سال بود که کلاه گیس به سر داشتم و قدری ناراحت کننده بود.

 

پاتریک می گوید در حال حاضر عمل اکستنشن بافت تکنیک تازه در جراحی پلاستیک است اما چنین جراحی با این گستردگی در سر انجام نشده و اتفاق نادری است.

 

وی می افزاید دوره شش ماهه طول می کشد تا مو به صورت کامل نمایان شود.پس از گذشت یک ماه از عمل جراحی موهای سر کریس شروع به رشد نمودند.و اکنون دیگر وی نیازی به استفاده مدام از کلاه گیس ندارد.

 

تومور وحشتناک در سر این مرد (+عکس)

 

تومور وحشتناک در سر این مرد (+عکس)

 

تومور وحشتناک در سر این مرد (+عکس)

 

عکس های وحشتناک از گریم صورت هالووین

 

تصاویر وحشتناک ترین و عجیب ترین حیوانات دنیا

 

نقاشی های ترسناک از خواب های وحشتناک کودکانه

 

Loading...

آموزش شیرینی و کیک

جدیدترین مطالب سایت

خبر فوری : زلزله 4.7 ریشتری شیراز را لرزاند
خبر فوری : زلزله 4.7 ریشتری شیراز را لرزاند
مشاهده بیشتر
Xبستن تبليغ
لاغری و کاهش وزن
لاغری و کاهش وزن