دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

دختر عجیبی که بدنش استخوان ندارد + عکس

مجموعه : عجیب ترین ها
تاریخ انتشار : 13 اکتبر 2015
دختر عجیبی که بدنش استخوان ندارد + عکس

این دختر عجیب در بدنش استخوانی ندارد . استخوان عضو اصلی و نگه دارنده بدن در صورتی که دچار کوچکترین مشکلی شود ، زندگی سخت خواهد شد . حال فرض کنید کودکی بدون استخوان زندگی می کند و آرزوهای بزرگ دارد .

دختر عجیبی که بدنش استخوان ندارد + عکس

عکس دختر عجیبی که بدنش استخوان ندارد

 

به گزارش تالاب “ جانلی مارتینز ” ۴ ساله دختر بچه ای است که زندگی را با مشکلی بزرگ آغاز کرده است . او از همان بچگی یک بیماری سخت داشت که باعث شد خانواده اش نیز دچار مشکلاتی برای نگهداری از او شوند .

 

والدین جانلی می گویند در ۴ ماهگی ما متوجه شدیم که هر بار دست زدن ما به دخترمان باعث دردهای شدید در بدنش می شود به همین علت به پزشک مراجعه کردیم آن ها نیز با آزمایش های مختلف به بیماری نادر او پی بردند . این دختر بچه که اهل شهری به نام “ Antioch ” در آمریکا است از همان بچگی با بیماری “ hypophosphatasia ” به دنیا آمد .

 

دختر عجیبی که بدنش استخوان ندارد + عکس

دختر عجیبی که بدنش استخوان ندارد

 

این بیماری باعث می شود تا رشد استخوان ها از همان ابتدای کودکی مختل شده و سپس استخوان های ساخته شده نیز از بین برود . والدین او می گویند ابتدا متوجه شدیم نمی تواند اعضای بدنش را تکان دهد پس از آنکه به پزشک مراجعه کردیم دیدیم در عکس های اشعه ایکس هیچ استخوانی در بدنش وجود ندارد .

 

دختر عجیبی که بدنش استخوان ندارد + عکس

دختر عجیبی که بدنش استخوان ندارد

 

او پس از مشخص شدن بیماری با استفاده از دستگاه های مختلف شروع به نفس کشیدن کرد پس از آن دستگاه هایی برای حرکت دادن استخوان هایش به بدنش متصل شد . این کودک این روزها با استفاده از دستگاه های مختلف زندگی می کند ولی پزشکان زنده ماندنش را یکی از بزرگترین رازهای پزشکی و یک معجزه به حساب می آورند .

 

مطالب مرتبط:

 

عجیب ترین مشاغل ایران (+عکس)

بزرگ ترین و عجیب ترین صدف های دنیا ( عکس)

ماهی عجیب و دیدنی در سواحل کالیفرنیا (عکس)

مرغی عجیب با چهار پا (+عکس)

رفع سفیدی مو

عجیب ترین ها

بیشتر بخوانید
تصاویری از نمایشگاه مد از کشیش ها  نمایشگاه مد از کشیش ها   در ابتکاری که کشیش هاي کلیسای بریستول انجام داده اند ایجاد مد در لباس کشیشها هست که مشابه از این مدل لباس ها را برای شما ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي