دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

قدیمی ترین همبرگر دنیا + عکس

مجموعه : عجیب ترین ها
تاریخ انتشار : 20 فوریه 2015
قدیمی ترین همبرگر دنیا + عکس

 

 یک مرد استرالیایی ادعا می کند که قدیمی ترین همبرگر دنیا را در اختیار دارد. این همبرگر نزدیک به 20 سال پیش به صورت مخصوص درست شده است و پس از این مدت هنوز هم به ظاهر سالم و خوشمزه می آید.

 

“ادوارد نتز” زمانی که تنها 13 سال داشت این ساندویچ را خریداری کرده است. او می گوید در حال خرید برای مهمانی بودم که تصمیم گرفتم یک همبرگر مخصوص برای دوست تپلم خریداری کنم اما هرگز به مهمانی نیامد و ساندویچش برای همیشه باقی ماند.

 

او می گوید:” ابتدا از روی شوخی تصمیم گرفتیم تا این ساندویچ را برای دوستم نگهداریم اما بعد از آن این تصمیم جدی شد و حالا 20 سال می شود که منتظر وی هستیم. ولی او هرگز به خانه ما نیامده است. ساندویچ هنوز هم در بسته بندی اصلی خود قرار دارد.”

 

وی این ساندویچ را برای دو دهه در صندوقی نگهداری کرده است و حالا پس از این مدت به خبرنگاران نشان داده است. در ظاهر این ساندویچ سالم است ولی در اصلا به سفتی یک آجر شده است و بوی خوبی هم ندارد.

 

قدیمی ترین همبرگر دنیا + عکس

 

قدیمی ترین همبرگر دنیا

 

قدیمی ترین همبرگر دنیا + عکس

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

 

رفع سفیدی مو

عجیب ترین ها

بیشتر بخوانید
غذا خوردن عجیب کودک با پاهایش (+عکس) غذا خوردن عجیب دختربچه با پاهایش   واسیلینای دختری زیبا که به وسیله پاهایش غذا می خورد این دختر که بعلت داشتن مشکلی با پاهایش غذا می خورد با ما در سایت ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي