قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

قدیمی ترین همبرگر دنیا + عکس

مجموعه : عجیب ترین ها
قدیمی ترین همبرگر دنیا + عکس

 یک مرد استرالیایی ادعا می کند که قدیمی ترین همبرگر دنیا را در اختیار دارد. این همبرگر نزدیک به 20 سال پیش به صورت مخصوص درست شده است و پس از این مدت هنوز هم به ظاهر سالم و خوشمزه می آید.

 

“ادوارد نتز” زمانی که تنها 13 سال داشت این ساندویچ را خریداری کرده است. او می گوید در حال خرید برای مهمانی بودم که تصمیم گرفتم یک همبرگر مخصوص برای دوست تپلم خریداری کنم اما هرگز به مهمانی نیامد و ساندویچش برای همیشه باقی ماند.

 

او می گوید:” ابتدا از روی شوخی تصمیم گرفتیم تا این ساندویچ را برای دوستم نگهداریم اما بعد از آن این تصمیم جدی شد و حالا 20 سال می شود که منتظر وی هستیم. ولی او هرگز به خانه ما نیامده است. ساندویچ هنوز هم در بسته بندی اصلی خود قرار دارد.”

 

وی این ساندویچ را برای دو دهه در صندوقی نگهداری کرده است و حالا پس از این مدت به خبرنگاران نشان داده است. در ظاهر این ساندویچ سالم است ولی در اصلا به سفتی یک آجر شده است و بوی خوبی هم ندارد.

قدیمی ترین همبرگر دنیا + عکس

قدیمی ترین همبرگر دنیا

قدیمی ترین همبرگر دنیا + عکس

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

برچسب‌ها:

رفع سفيدي مو

عجیب ترین ها

بیشتر بخوانید
آشنایی با عجیب ترین کار جهان (+تصاویر) چندش اور ترین کار جهان را بیشتر بشناسید ! بعضی از کارها و شغل هایي در دنیا وجود دارند که اضافه بر سختی بسیار عجیب انجام میشود ، با بعضی از ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
تجاوز گروهی 4 چوپان به دختر دانشجویی که نمره می خواست !
تجاوز گروهی 4 چوپان به دختر دانشجویی که نمره می خواست !
مشاهده بیشتر