دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

مضر ترین طعم قلیون میوه ای چیست ؟

مجموعه : ترک اعتیاد
تاریخ انتشار : 21 آوریل 2017
مضر ترین طعم قلیون میوه ای چیست ؟

آشنایی با مضر ترین قلیون میوه ای 

 

قلیون میوه اي یکی از سرطان زا ترین مواردی هست که بعضی آن را تفریحی و بعضی به آن اعتیاد پیدا کرده اند می باشد . کشیده هر زمان قلیان میوه اي معادل 70 بار سیگار کشیدن هست.

 

به گزارش تالاب مسوول ستاد مرکزی اطلاع رسانی دارو و سموم سازمان غذا و دارو گفت: قلیان‌های میوه‌ای چندین برابر اکثر از قلیان‌هاي معمولی خطر سرطان‌زایی دارند که این امر به علت مواد افزودنی موجود در آنهاست. 

 
به گزارش تالاب ، پزشک طلعت قانع در این باره افزود: سرطان‌زا بودن ضررها مواد دخانی همچون قلیان و سیگار که به صورت غیرقانونی توزیع و مصرف میشوند، ثابت شده هست.
 

وی در ادامه به تحقیقاتی که اخیرا در دو پایان نامه دانشگاهی صورت گرفته اشاره کرد و گفت: در این تحقیقات نکات دیدنی و قابل تاملی به دست آمده که سرطان‌زایی چندین برابر قلیان‌هاي میوه‌اي از معمولی از جمله انها هست.

 
مسوول ستاد مرکزی اطلاع رسانی دارو و سموم سازمان غذا و دارو گفت: در این تحقیق به علت عصاره‌گیری که از این مواد صورت گرفته، سرطان‌زایی انها ثابت شده و همین طور وقتی عملیات گرمادهی و دودزایی انجام میشود، چندین برابر سرطان زایی آن ها افزایش می‌یابد.
 

قانع اظهار داشت: نکته قابل تامل دیگری که در این تحقیقات به دست آمده این هست که بین مارک‌ها و طعم‌هاي گوناگون تفاوت معنی‌داری دیده شده؛ به آن معنا که در تحقیقات آزمایشگاهی صورت گرفته نام محصول و مارک میتواند تا 6 برابر سرطان‌زاتر بودن آن ها را افزایش دهد.

 
بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان غذا و دارو، وی خاطرنشان کرد: بعنوان مثال قلیان 2سیب 66 برابر سرطان‌زا‌تر از انواع دیگر آن هست. به این علت که عصاره موجود در آن از میوه بهره گیری نشده بلکه مواد شیمایی و افزودنی خالص میباشند.

 
این مقام مسوول در سازمان غذا و دارو گفت: این مواد اضافه بر عوارض ریوی که ساخت میکنند وقتی وارد خون می شوند در هر قسمت بدن میتوانند سرطان ایجاد کنند.
 

قانع تاکید کرد: بدتر از همۀ آن هست که اگر بچه‌اي در محیط باشد چون سلول‌های کبدی انها کامل نشده این خطرات و ضررها چندین برابر اکثر از بزرگسالان در بدن آن ها ایجاد میشود که باید دقت کرد در صورتی که افراد میخواهند اینکار غیراخلاقی را انجام دهد در محیطی خارج از حضور کودکان و زنان باردار باشند.

 

منبع :isna.ir

رفع سفیدی مو

ترک اعتیاد

بیشتر بخوانید
سیگار و افزایش وزن هر دو از عوامل مهم و خطرناکی هستند که باعث افزایش مرگ و میر در جوامع مختلف می گردند. لذا متخصصین علوم پزشکی بر کنترل هر دو عامل فوق تاکید ...

مکان تبلیغات شما در تالاب

دکتر تاج بخش

جدیدترین مطالب سایت