دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

نکاتی در مورد استفاده از کریر (کالسکه کوچک نوزاد)

مجموعه : بهداشت کودک
تاریخ انتشار : 20 می 2017
نکاتی در مورد استفاده از کریر (کالسکه کوچک نوزاد)

چگونه از کریر استفاده کنیم  ؟

 

کریر یا سبد حمل نوزاد یکی از وسیله هاي آسان حمل کودک هست اما در همین حین باید به چند نکاتی دقت داشته باشید .

 

این وسیله به گزارش تالاب جزو‌ نخستین وسایلی هست که نوزاد و والدین به آن احتیاج دارند و آرامش کودک و آسایش والدین تا حدی به این وسیله بستگی خواهد داشت از این رو برای گزینش آن باید دقت کامل داشته باشیم تا مبادا از خرید خود پشیمان شویم.پس به این نکات دقت کنید.

 

نکاتی در مورد استفاده از کریر (کالسکه کوچک نوزاد)

 

1 ـ استاندارد را جدی بگیرید؛ اگرچه وظیفه اصلی این وسیله ایجاد شرایط مساعد برای حمل و نقل کودک هست و تعداد زیادی از والدین امروزی برای جابه‌جایی نوزاد هنگام خروج از خانه از آن بهرهگیری میکنند، اما کریر اضافه بر ایجاد آسایش برای کودک و والدین قرار هست محافظی بسیار مطمئن برای دلبند شما باشد، پس بجاست گذشته از گزینه مدل مورد نظرتان به علائم استاندارد که معمولا از سوی شرکت‌هاي سازنده برای لوازم حمل و نقل کودک بهرهگیری می شود دقت ویژه داشته باشید. این ویژگی معمولا با حرف E روی جعبه کریر منعکس می شود.

 

2 ـ به وزن کریر دقت کنید؛ همان‌طور که از نام این وسیله پیداست قرار هست والدین برای جابه‌جایی و حمل و نقل کودک از آن بهرهگیری کنند؛ بنابراین لازم هست نسبت به وزن وسیله مفید دقت شود، چون اگر مادر یا پدر به تنهایی قصد جابه‌جایی کودک را داشته باشند با دقت به این‌که یک ساک همراه کودک نیز باید با خود حمل کنند ممکن هست وزن کریر برایشان دردسر ساز باشد و باعث خستگی و در نهایت کنار گذاشتن آن شود.

 

3 ـ چندکاره‌هاي محبوب؛ با دقت به افزایش تقاضای بهرهگیری از کریر و گرچه زندگی ماشینی امروز، اکثر سازندگان به فکر ساخت وسیله‌اي چندکاره در این اساس افتادند که درواقع اضافه بر اینکه مسئولیت حمل و محافظت نوزاد خارج از خانه را برعهده دارد هنگام بهرهگیری از ماشین نیز می تواند با بهرهگیری از تجهیزات اضافه‌اي که در آن تعبیه شده به صندلی اتومبیل تبدیل شود.

 

بنابراین بهتر هست هنگام خرید این موضوع را مفید مورد بررسی قرار دهیم. هرچند ممکن هست قیمت بیشتری بپردازیم. اما فراموش نکنید اگر قصد خرید این وسیله را دارید باید به محافظ‌هاي آن مفید دقت کنید که عبارتند از محافظ‌هاي سر و گردن و بندهای نگهدارنده، چون هنگام بهرهگیری آن به صورت صندلی اتومبیل به این موارد نیاز خواهید داشت.

 

همینطور این نکته را به خاطر داشته باشید کریر را تا زمانی که فرزند شما حدود 10 کیلوگرم وزن گرفته می توانید بعنوان صندلی ماشین بهرهگیری کنید و پس از آن باید به دنبال صندلی اتومبیل مناسب اندازه کودک باشید.

 

4 ـ در گزینه دسته کریر دقت کنید؛ کریر برای حمل نوزاد ساخته شده هست، بنابراین وزن کل این وسیله همراه با نوزاد بر دستان والدین خواهد بود پس طراحی و مواد سازنده دسته کریر یکی از عوامل بسیار مهم در گزینه آن برای شماست.

 

امروزه کریرهایی که دارای دسته‌هاي پارچه‌اي هست با دقت به امتیاز راحتی اکثر تقاضای مشتریان را به خود اختصاص داده‌اند، گرچه کمی قیمت بالاتری نسبت به کریرهایی با دسته پلاستیک دارند؛ اما امتیاز حمل و نقل آسان این مشکل را کاملا برطرف کرده هست.

نکاتی در مورد استفاده از کریر (کالسکه کوچک نوزاد)

صندلی ماشین ضروری هست

اگر اتومبیل شخصی دارید، صندلی کودک جزو ملزومات بسیار اساسی دلبند شماست که باید در خرید آن مفید دقت کنید، چون با دقت به بررسی‌هاي انجام شده هنگام بروز سوانح رانندگی، کودکان 70 درصد بیش از بزرگسالان درخطر آسیب خواهند بود.

 

بنابراین نسبت به خرید این وسیله کاملا با وسواس اقدام کرده و به علامت یونیورسال که نشاندهنده مناسب بودن صندلی برای تمام اتومبیل‌هاست دقت کنید.

 

یکی از اصلی‌ترین وظایف صندلی ماشین، حفظ سلامت کودکان هنگام رانندگی یا بروز سوانح هست، بنابراین درمورد استانداردها و تست‌هاي انجام شده روی آن مفید دقت کنید و به علامت‌هاي موجود روی کارت الصاقی به آن دقت ویژه داشته باشید.

 

به خاطر بسپارید ارزان خریدن هنر نیست بلکه درست و منطقی خرید کردن مهم هست.

 

دراین چارچوب، مهمترین موضوع هنگام خریدن صندلی ماشین برای کودکان، ایمنی آنهاست که باید بندهای نگهدارنده دقیقا درست نصب شده باشد و محافظ سر و گردن کودک در این وسیله وجود داشته باشد.

 

پیشنهاد کارشناسان در باره صندلی ماشین این هست که در صورت بروز حادثه حتی اگر هیچ صدمه‌اي به صندلی کودک وارد نشده باشد نسبت به تعویض آن اقدام کنید چون ممکن هست تغییر حالتی هرچند کوچک بدون جلب نظر شما در حادثه بعدی کارایی صندلی ماشین دلبندتان را کم کند.

 

همینطور یکی از مهمترین مسائلی که برای والدین درخرید این وسیله اهمیت دارد، تعیین اندازه صندلی اتومبیل مناسب برای کودک هست. این موضوع هم با بهرهگیری از استانداردها و نشانه‌هایي خاص درنظر گرفته شده هست.

 

مثلا برای هنگام تولد گروه 0 مثبت اختصاص داده شده و به ترتیب برای بالاتر از آن 01 و 02 تعیین شده هست که در نهایت تا وزنی معادل 13 گیلوگرم را پشتیبانی خواهد کرد.

 

رفع سفیدی مو

بهداشت کودک

بیشتر بخوانید
5 ترفند برای سبک شدن کیف دانش آموزان شیوه ی برای سبک شدن کیف دانش آموزان   درراه مدرسه تنها چیزی که دانش آموزان را اذیت می نماید سنگینی کتاب ها می باشد  مثلاً یک کتاب 200 صفحه اي را ...

مکان تبلیغات شما در تالاب

دکتر تاج بخش

جدیدترین مطالب سایت