مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

تناسب اندام آسان خانم ها در 6 مرحله

مجموعه : رژیم و تناسب اندام
تاریخ انتشار : 16 مارس 2015
تناسب اندام آسان خانم ها در 6 مرحله

رازهای ورزشی کاهش وزن

 

اگر میخواهید خیلی زود وزن کم کنید، دور تنها ورزش کردن را خط بکشید. زمانی که شما به تنهایی ورزش میکنید، در مدت کوتاهی از ادامه برنامه‌هاي ورزشی‌تان منصرف می شوید.

 

اضافه کردن فلفل تند به غذا سرعت سوزاندن کالری‌ها را افزایش میدهد. اضافه بر این مصرف فلفل باعث کاهش اشتها میشود

 

در این صورت یا آن را رها می کنید یا حرکات ورزشی را به درستی انجام نمیدهید اما در عوض انجام ورزش‌هاي گروهی باعث تقویت انگیزه و ترشح مقدار زیادی از هورمون‌هاي نشاط‌آور در مغز میشود و تمایل شما را به انجام کامل حرکات ورزشی افزایش میدهد.

 

در این بین فراموش نکنید موسیقی کلید اصلی ایجاد انگیزه هنگام ورزش کردن هست. گوش دادن به آهنگ‌هاي ریتمیک و پرانرژی نه‌تنها دقت شما را از خستگی حین ورزش کردن دور می کند بلکه میتواند کارایی بدن را حین ورزش کردن تا ۱۵درصد افزایش دهد.

 

نکته: از ۳۰ سالگی به بعد ما به ازای هر سال افزایش سن ۹۰ گرم از وزن ماهیچه‌هاي خود را از دست می دهیم اما با انجام حرکات ورزشی به‌‌خصوص کار با وزنه‌ هم میتوانیم از بروز این اتفاق پیش گیری کنیم و هم جلوی اضافه وزن ناشی از بالا رفتن سن را به‌ویژه در دوران میانسالی بگیریم.

 

تناسب اندام آسان خانم ها در 6 مرحله

 

1-راز نان و برنج سفید

به گفته پژوهشگران افرادی که در وعده‌هاي خوراکی برنج سفید یا نان سفید بیشتری میخورند، دور شکمشان هر سال ۱۰ میلی‌متر اکثر میشود. پس برای جلوگیری از چاقی شکمی سراغ غلات سبوس‌دار بروید.

 

۲-دشمنی ماستی

برخلاف باور عموم، چربی و پروتئین موجود در ماست نقش زیادی در سوزاندن چربی‌هاي بدن دارد. در عین حال افراد بزرگسالی که هر روز ۳ مرتبه ماست می خورند ۲۲ درصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اکثر از دیگران کاهش وزن ماندگار را تجربه میکنند.

 

۳-عکس هاي خوشمزه

پژوهشگران بر این باورند نگاه کردن به عکس هاي غذا هاي چرب و پرکالری موجود در مجله‌ها و کتاب‌هاي آشپزی باعث تحریک قسمت‌هاي بازرسی اشتها در مغز شده و ولع ما به خوردن غذا هاي شیرین و خوشمزه را افزایش میدهند. پس اگر به فکر کاهش وزن هستید، دور این خواندنی‌هاي خوشمزه را خط بکشید.

 

۴-لاغری فلفلی

اضافه کردن فلفل تند به غذا سرعت سوزاندن کالری‌ها را افزایش می دهد. اضافه بر این مصرف فلفل باعث کاهش اشتها می شود.

 

۵-بشقاب را دست‌کم نگیرید

آیا می‌دانستید رنگ بشقاب هم روی حجم غذا خوردنمان تأثیر می گذارد؟

به گفته پژوهشگران افرادی که در وعده‌هاي خوراکی برنج سفید یا نان سفید بیشتری می خورند، دور شکمشان هر سال ۱۰ میلی‌متر اکثر میشود

 

متخصصان تغذیه می گویند وقتی رنگ بشقاب با رنگ غذای داخل آن شباهت داشته باشد، به طور ناخودآگاه میزان غذا خوردن فرد اکثر می شود. برعکس، اگر شما خوراکی مثل اسپاگتی قرمزرنگ را در بشقاب سبز یا زرد بخورید، حجم غذا اکثر نشان داده می شود، در نتیجه چشم شما زودتر سیر می شود و دست از غذا خوردن میکشید.

 

۶-لطفا بجوید

جویدن اکثر غذا باعث می شود سریع‌تر احساس سیری کنید؛ چراکه به همان اندازه زبان سیگنال‌هاي سیری بیشتری را به مغز می‌فرستد و بدن را به ترشح مایعات گوارشی وادار می کند و به این ترتیب جلوی ورود کالری‌هاي اضافه به بدن را می گیرد.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

منبع : ایران ناز

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو