مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

چگونه بدون دراز و نشست شکمی 6 تکه داشته باشیم؟

مجموعه : رژیم و تناسب اندام
تاریخ انتشار : 17 مارس 2015
چگونه بدون دراز و نشست شکمی 6 تکه داشته باشیم؟

 

دیگر دوره انجام تمرین های کرانچ گذشته است. لو شولر یکی از نویسنده های کتاب” قوانین جدید برای شکمی صاف” از ده سال پیش تاکنون حتی یکبار هم دراز و نشست انجام نداده است. او می گوید هدف از انجام کرانچ ها داشتن عضلات شکمی بزرگتر است، اما همه ما در ناحیه شکم عضله داریم. پسر من در تمام طول دوران کودکی بدون آنکه حتی یک بار دراز و نشست انجام داده باشد، شکمی شش تکه داشت. او تنها پسری لاغر و فعال بود. موضوع جدیدی نیست که بگوییم اگر شکمی صاف و شش تکه می خواهید، رژیم غذایی بیشتر از ورزش کردن اهمیت دارد. اما متاسفانه اکثر مردان توجه نمی کنند که بهترین تمرینات برای داشتن شکمی شش تکه کرانچ ها و یا دراز و نشست نیست؛  که در واقع ضررش بیشتر از منفعت آن است. بهترین تمرین برای شکم حرکتی است که برعکس کرانچ انجام می شود.

 

بر اساس نظر متخصصان تمرین های کششی “Rollout” بهترین نرمش برای تقویت عضلات شکمی است. در این تمرین مچ دستهایتان را روی توپ ورزشی می گذارید و سپس آرنج ها را باز کرده و بدنتان را همانند تصویر به جلو می کشید.

 

چگونه بدون دراز و نشست شکمی 6 تکه داشته باشیم؟

 

این کار علاوه بر تقویت عضلات شکم، عضلات پایین کمر را نیز برای حمایت از ستون فقرات پرورش می دهد. البته این تمرین، حرکت جدیدی نیست که در آزمایشگاه ابداع شده باشد بلکه نوع پویایی از حرکت پلانک است. در حرکت کرانج شما ستون فقرات خود را خم می کنید و در حرکت پلانک آن را باز می کنید.

 

بنا به نظر متخصصان کرانچ ها ممکن است به نقاطی از بدن نظیر ستون فقرات و مهره ها آسیب بزنند که دیگر قابل درمان نیستند.  فشاری که کرانچ ها به ستون فقرات وارد می کنند آنقدر شدید است که می توان گفت اگر دوست دارید دیسکتان بیرون بزند، تنها راهش انجام این تمرینات است!

 

پلانک پایه که در آن انگشتان پا و ساعدها به روی زمین قرار می گیرد، بسیار سخت تر از آن است که تصور می‌کنید. اما زمانی که می توانید آن را 60 تا 90 ثانیه به راحتی انجام دهید، بهتر است از نوع تمرین های پایه فراتر رفته و مرحله ی سخت تری را انجام دهید. یادتان باشد که این تمرین ها را در جلوی آینه انجام بدهید تا بتوانید فرم بدنتان را کنترل کنید.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو