مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

مجموعه : بهداشت بانوان
تاریخ انتشار : 8 اکتبر 2017
10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

چگونه تیرگی واژن را از بین ببریم ؟

 

تیرگی واژن یک اتفاق طبیعی هست که باید به روشهای طبیعی مورد بهرهگیری قرار گیرد در ادامه شما می‌توانید تالاب را دنبال نمایید.

 

برخی روشها برای رفع تیرگی واژن زن ها

۱-پوست پرتقال : برای رفع تیرگی واژن خانم ها اندکی پوست پرتقال خشک شده را جمع کنید. سپس آنها را آسیاب کنید. کمی آب لیمو به آن افزون کنید تا خمیری حاصل شود. این خمیر رابه واژن و نقاط سیاه ان بمالید.

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

 

برای رفع تیرگی واژن خانم ها اندکی پوست پرتقال خشک شده بهرهگیری کنید

۲-بادام : برای رفع تیرگی واژن خانم ها چند بادام را در طول شب درآب گرم بخیسانید. سپس آن را حسابی آسیاب کرده و با اندکی شیر آمیخته کنید این خمیر را تا دوهفته هر شب به واژنتان بمالید.

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

 

برای رفع تیرگی واژن خانم ها چند بادام از آمیخته بادام و شیر بهرهگیری کنید

 

۳-برگ نعناع :برای درمان تیرگی واژن اندکی برگ‌ نعناع را خرد کنید. سپس این برگها را با یک کرم پوست بدون رایحه آمیخته کنید و بر روی نواحی تیره‌ي پوستتان بمالید.

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

برای درمان تیرگی واژن اندکی برگ‌ نعناع را با کرم آمیخته کنید و به پوستتان بمالید

۴-آب لیمو تنها یا دوست با عسل یا شیر خشک یا روغن بادام : آبلیمو را با عسل یا شیر یا شیر خشک یا روغن بادام ترکیب کنید و به واژن و کشاله رانتان بمالید . مراقب باشید داخل واژن نرود .

 

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

 

آمیخته آبلیمو و عسل برای رفع تیرگی واژن موثر هست

 

۵- با ماست و پرتقال : برای درمان تیرگی واژن زنها ، ماست و پرتقال پوست کنده را با مقدار کمی پودر جو دوسر ترکیب کرده و خمیر حاصل رابه مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی مکان مورد نظر قرار دهید .۱۰ راه سفید شدن تیرگی زیر آغوش و کشاله ران چیست ؟

 

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

درمان تیرگی واژن

 

برای درمان تیرگی واژن زنها ،آمیخته ماست و پرتقال خوب هست

۶-ماسک ماست و آبلیمو : اندکی ماست و چند قطره آبلیمو را آمیخته کرده و به محل بمالید و بعد از ۲۰ دقیقه با آب ملایم شست و شو دهید .

 

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

 

آمیخته ماست و چند قطره آبلیمو برای درمان تیرگی واژن خوب هست

۷-ماسک لیمو و زردچوبه : آبلیمو و زردچوبه را با هم ترکیب کنید تا خمیری بدست اید . این خمیر را حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بر روی پوست خود بمالید .

 

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

درمان تیرگی آلت تناسلی زنانه

 

برای درمان تیرگی واژن از ماسک لیمو و زردچوبه بهرهگیری کنید

 

۸-ماست و آرد نخودچی : برای رفع تیرگی واژن و اطراف ان ماست، آرد نخودچی، زردچوبه، و شیر را با هم آمیخته کرده و آنرا روی نواحی تیره‌ قرار دهید .

 

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

آمیخته آرد نخودچی، زردچوبه، و شیر یرای درمان تیرگی واژن موثر هست

 

۹-جوش شیرین : جوش شیرین را با چند قطره آب لیمو ترکیب کنید و روی مکان مورد نظر بمالید. اینکار هم تیرگی پوست ناحیه تناسی را درمان می‌کند و هم عفونت واژن را از بین می برد .

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

جوش شیرین را با چند قطره آب لیمو ترکیب کنید و برای درمان تیرگی واژن بهرهگیری کنید

 

۱۰-آب گوجه فرنگی : یکی از راه هاي رفع تیرگی واژن اینست که آب گوجه را با بلغور جو دو سر آمیخته کنید و روی مکان مورد نظر بمالید. همینطور می توانید گوجه‌ي رنده شده را با آب لیمو آمیخته کنید و از ان برای روشن شدن واژن و اطراف ان بهرهگیری کنید.

10 ایده خواندنی برای رفع تیرگی واژن

یکی از راه هاي رفع تیرگی واژن اینست که آب گوجه را با بلغور جو دو سر آمیخته کنید و بهرهگیری کنید

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو