مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

مصرف کرتون با دوز بالا موجب ضعیف شدن ماهیچه می شود

مجموعه : پیشگیری از بیماری
تاریخ انتشار : 28 جولای 2015
مصرف کرتون با دوز بالا موجب ضعیف شدن ماهیچه می شود
 
مصرف کرتون با دوز بالا موجب ضعیف شدن ماهیچه می شود
 
 
تهران – استاد دانشگاه کالیفرنیا گفت: بیمارانی که مجبور به مصرف کورتون با دوز بالا هستند در دراز مدت دچار ضعف ماهیچه می شوند.
 
 
دکتر بهروز صالحیان که روز پنچ شنبه در بیمارستان فیروزگر در خصوص بیماری آتروفی ماهیچه ای صحبت می کرد ، در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا افزود: برخی بیماری مانند سرطان ، تیروئید ، دیابت که بیمار باید کرتون با دوز بالا مصرف کنند موجب آتروفی عضلانی یا همان ضعف عضلانی در فرد می شود.
وی اظهار داشت:‌ برای درمان بسیاری از بیماری ها که پایه التهابی دارند نیاز به مصرف کرتون است که مصرف آن با دز بالا عوارض متعددی از جمله دیابت و تخلخل استخوانی شدید را ایجاد می کند که باعث کاهش حجم عضلانی و پایین آمدن قدرت عضلات می شود.
وی ادامه داد: تحقیقات دراین خصوص نشان داده است که مولکولی به نام ” مایوستاتین ” تمام این تغییرات مولکولی را ایجاد می کند که باعث به وجود امدن آتروفی عضلانی می شود.
صالحیان افزود: کرتون با دوز بالا تمام تغییرات خود را دراین مولکول انجام می دهد ، سنتز را متوقف می کند و باعث ضعیف شدن ماهیچه می شود.
این استاد دانشگاه کالیفرنیا اظهار داشت: در تحقیقات خود تاثیر یک امینا اسید معمولی به نام ” گلوتامین “‌ را در حیوانات بررسی کردیم که نشان داد که این آمینا تا حدود 50 درصد تاثیر منفی کرتون را کاهش می دهد.
به گفته وی در حال حاضر مشغول بررسی و تاثیر آن برروی انسان هستیم.
صالحیان گفت: این آمینا اسید در تمام پروتئین ها مانند گوشت وجود دارد همچنین به شکل پودر نیز تولید شده و اختیار افراد قرار می گیرد.
 
 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو