دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

ورزش باعث افزایش تراکم و حجم استخوان‌ ها در افراد چاق

مجموعه : سلامتی با ورزش
تاریخ انتشار : 11 ژوئن 2017
ورزش باعث افزایش تراکم و حجم استخوان‌ ها در افراد چاق

ورزش باعث کاهش چربی استخوان‌ها در افراد چاق

 

با تحقیقاتی که دانشمندان برای کاهش چربی برای افراد چاق انجام داده اند متوجه شده اند که این ورزش موجب کاهش چربی در ستخوان ها می شود را بررسی‌هاي اخیر نشان داده هست که ورزش کردن باعث از بین رفتن چربی استخوان‌ها می شود و میتواند در افزایش کیفیت استخوان‌ها و سلامت آن ها موثر باشد.

 

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از سایت MNT، ورزش کردن فواید زیادی دارد که یکی از آن ها افزایش سلامت استخوان‌ها هست. معمولا افرادی که چاق میباشند اکثر مشکل کیفیت استخوان دارند و با مریضی‌هایي از این دست مواجه میباشند.

 

ورزش کردن باعث از بین رفتن چربی‌هاي استخوانی میشود و به سلامت انها کمک می کند.نتایج این تحقیقات در مجله استخوان منتشر شده هست.

 

به گزارش تالاب:مدیر این تحقیقات میگوید : ما دریافتیم که دویدن باعث می شود که در بدن موش‌ها استخوان سازی صورت گیرد. ورزش برای سلامت استخوان‌ها بسیار بینظیر هست. تاثیرات ورزش بر سلامت استخوان در افراد چاق به مراتب اکثر هست و بسیار به آن ها کمک میکند.

 

بررسی‌ها همینطور نشان داده هست که ورزش باعث افزایش تراکم و حجم استخوان‌ها می شود و این تاثیر در افراد چاق اکثر هست.

رفع سفیدی مو

سلامتی با ورزش

بیشتر بخوانید
ورزش هایی برای درمان درد مفاصل مفصل محل و همچنین وسیله اتصال استخوان با یک یا چند استخوان است. مفصل برای حرکت و پشتیبانی استخوانها ساخته شده است. مفاصل بر اساس عملکرد و ساختار تقسیم بندی ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي