مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

طرز تهیه حلوا و ژله مجلسی طرز تهیه حلوا و ژله مجلسی مدل موهای جذاب عروس به همراه تاج و شینیون 2018 مدل موهای جذاب عروس به همراه تاج و شینیون 2018 علت حضور الناز شاکردوست در مرده شور خانه (+عکس) علت حضور الناز شاکردوست در مرده شور خانه (+عکس) اس ام اس های تلگرامی عاشقانه و لاو (20) اس ام اس های تلگرامی عاشقانه و لاو (20) آیا با حجامت کردن آلرژی درمان میشود ؟ آیا با حجامت کردن آلرژی درمان میشود ؟ 6 راهکار کاربردی برای مقاومت لاک ها بر روی ناخن 6 راهکار کاربردی برای مقاومت لاک ها بر روی ناخن داستان پند آموز گرفتن خرها داستان پند آموز گرفتن خرها تصاویری از کوییک اتوماتیک سایپا به همراه قیمت پایه تصاویری از کوییک اتوماتیک سایپا به همراه قیمت پایه حکایت خواندنی با موضوع گاو شتر و قوچ و يك دسته علف کامل حکایت خواندنی با موضوع گاو شتر و قوچ و يك دسته علف کامل چگونه به راحتی مادر شویم ؟ چگونه به راحتی مادر شویم ؟ حضور بهرام رادان در کنار مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور بهرام رادان در کنار مردم زلزله دیده کرمانشاه از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18  (عکس) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18 (عکس) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

راههای مفید تقویت حافظه را بدانید

مجموعه : سلامتی با ورزش
تاریخ انتشار : 19 آگوست 2017
راههای مفید تقویت حافظه را بدانید

ایروبیک: راههای مفید تقویت حافظه

 

برای داشتن حافظه اي ماندگار و نیز برای تقویت حافظه باید ورزش هوازی انجام داد از ایروبیک، یکی از برترین ورزش‌هایي هست که به تقویت حافظه و آرامش ذهن کمک می کند‎

 

از نظر محققان، اگر حافظه تان ضعیف شده و مانند گذشته کار نمی کند، باید برای سروسامان دادن به ذهنتان، به انجام هرروز تمرینات ایروبیک بپردازید.

 

حوصله ندارید؟ کلافه‌اید؟ کارایی‌تان پایین آمده و حافظه‌تان مانند گذشته کار نمیکند؟ از نظر محققان، شما برای سروسامان دادن به ذهنتان، به انجام هرروز تمرینات ایروبیک نیازمندید. به باور پژوهشگران، ایروبیک تنها بر سلامت جسم شما تاثیر نمی گذارد، بلکه بر کارکرد مغزتان هم تاثیر گذاشته و حال روانی‌تان را بهتر میکند.

 

محققان انجام ورزش‌هاي هوازی را در بهبود عملکرد مغز موثر می دانند و از نظرشان ایروبیک، یکی از برترین ورزش‌هایي هست که به تقویت حافظه و آرامش ذهن کمک می کند. آن ها انجام این ورزش‌ها را در بهبود حال بیماران گوناگون و حتی کسانی که مبتلا به سرطان میباشند موثر میدانند و تاکید میکنند که اگر هر روز تنها 45 دقیقه تمرین‌هاي هوازی را انجام دهید، اوضاع جسم و روانتان زیر و رو می شود.

 

با دقت به یافته‌هاي پژوهشگران، این تمرین‌ها تاثیر ویژه‌اي بر سلامت افراد بالای 50 سال میگذارد و در تقویت سیستم ایمنی بدنشان نقش موثری بازی می کند.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو