قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

تمریناتی برای خوش اندام شدن مثل بیانسه

تمریناتی برای خوش اندام شدن مثل بیانسه

خانم هایی که به دنبال زیبایی و خوش اندام شدن مثل ستاره های معروف هالیوودی هستند با انجام این ورزش ها می توانید اندامی مثل بیانسه داشته باشید.

 

1. خم کردن زانوها و خیزش به جلو (Squats and lunges)

دو تااز بهترین حرکات برای بدن شماست. بیانسه روزی صد بار این دو حرکت را انجام می دهد. برای حرکت اول باید پنجه پاها به سمت بیرون باشد اما حواستان باشد پنجه جلوتر از زانو قرار نگیرد.

 

تمریناتی برای خوش اندام شدن مثل بیانسه

 

2. شنا (Plank)

همه می دانند که شنا ورزش خیلی خوبی برای ماهیچه های شکمی محسوب می شود. اگر در هر حرکت ۱۰ ثانیه نفستان را حبس کنید شدت و قدرتش بیشتر می شود.

 

3. شنا روی زمین

با پوزیشن صحیح این حرکت را انجام دهید. درحالیکه بدنتان را به سمت بالا می کشید زانوی چپتان را به سمت آرنج چپ بیاورید. درحالیکه بدنتان را پایین می آورید پای چپ را به کف زمین بیاورید. این عمل را با پای راست هم تکرار کنید.

 

تمریناتی برای خوش اندام شدن مثل بیانسه

 

4. حرکت پل زدن ( Bridges )

در وضعیت استارت یا شروع قرار گیرید ک به پشت دراز کش ، زانوها ۹۰ درجه خم ، دستها در کنار یدن و کف دستان و پاها روی زمینبا انجام بازدم باسن را از روی زمین بلند کنید و در همین حین عضلات باسن را منقبض نمایید .سپسبا انجام دم به حالت اولیه برگردید این تمرین موجب تقویت عضلات چهار سر ران و همسترینگ ( پشت ران ) و نیر عضلات باسن می شود . بنا بر این موجب تناسب پاها و باسن می گردد.

 

تمریناتی برای خوش اندام شدن مثل بیانسه

 

5. پرش سکویی (Bench Jump)

این یکی از حرکاتی است که خودتان باید توضیحش بدهید. اگر می خواهید در عضلات ران، باسن، پشت ران و عضات چهارگانه احساس حرارت بکنید این حرکت را انجام دهید. منتها از پرش کوتاه شروع کنید و بعد ارتفاع پرش ها را افزایش دهید.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

برچسب‌ها:

سلامتی با ورزش

بیشتر بخوانید
مناسب ترین زمان برای ورزش کردن ؟ بهترین زمان ورزش کردن چه زمانی از روز است ؟  مناسب ترین زمان برای ورزش کردن ؟مجله تالاب : در مورد بهترین زمان برای ورزش کردن نظرات متفاوتی وجود دارد.برخی ...

اس ام اس تبریک شب یلدا

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

ویلچر نشین شدن این مرد با تشخصی نادرست پزشک معالج
ویلچر نشین شدن این مرد با تشخصی نادرست پزشک معالج
مشاهده بیشتر